Aroma masáže

AROMATERAPEUTICKÉ A REGENERAČNÍ MASÁŽE PRO ŽENY

V Hlavně Lásku najdete hluboké fyzické i duševní uvolnění skrze individuální holistický přístup a smyslové opojení ve vůních přírodních éterických olejů v té nejlepší kvalitě a zcela unikátních směsí míchaných přímo na míru každé klientce.

Vše začíná kvést sebeláskou.

O MASÁŽÍCH | AROMATERAPIE | DRUHY MASÁŽÍ | CENÍK | DÁRKOVÉ POUKAZY | RECENZE | KONTAKT

masáže fotky


 o masazich
Přijďte si vydechnout a nechat rozmasírovat těžkosti, které na sobě tak často nosíme, aniž bychom si jich kolikrát byli vědomi.
Ani ta nejobyčejnější masáž není jen příjemnou, uvolňující záležitostí. Většina mých masáží spočívá v aromaterapii a individuálně nastavené masáži dle vašich potřeb a přání. Éterické oleje, ze kterých je vám na míru vytvořena masážní terapeutická směs, mají harmonizační účinky nejen na fyzické tělo (prohřívají, chladí apod.), ale i na psychickou stránku člověka (zklidňující, antidepresivní, povzbuzující apod.) a mohou nabývat až energo-spirituálních rozměrů (harmonizace čaker, ochrana před negativními energiemi apod.).
To vše se neobejde bez přátelského a pečujícího přístupu!
 

PŘED MASÁŽÍ

Čaj. Povídání. Aroma.
Masáže jsou velmi osobní až intimní záležitostí a mohou být zpočátku, zvlášť pokud jdete na masáž poprvé, mírně zneklidňující. Masáží masér vstupuje do vaší osobní zóny a já si toho jsem zcela vědoma. Proto už od začátku dbám na vřelý a přátelský přístup, aby vám po celou dobu našeho setkání bylo příjemně a vy se mohli zcela uvolnit.​
Před masáží se spolu posadíme a probereme, s jakým záměrem konkrétně přicházíte. Pro co největší bezpečnost a následně účinek masáže se vás vyptám na zdravotní stav. Poté v případně zájmu namícháme společně vaši osobní masážní směs z éterických olejů.

PO MASÁŽI

Klid. Teplo. Voda.
Každá masáž má jiný záměr a na každého působí velmi individuálně. Zvláště pokud se masíruje osobní směsí éterických olejů, účinky masáže mohou být velmi silné, zejména na psychiku člověka.
Po masáži si naplánujte klid a odpočinek. Zalezte si do postele a odpočívejte v teple domova. Dbejte na pitný režim, aby se tělo mohlo pořádně pročistit. Masáží se z těla, hlavně ze svalů, vyplavují různé toxiny, dostatečným příjmem čisté vody pak usnadníte a urychlíte očistný proces. Pro maximální účinek si můžete po masáži zajít do sauny (klienty odzkoušeno :)) nebo si dát horkou vanu se solí.
 
 
o masazich
 

aromaterapie
Aromaterapii vnímám jako terapeutický nástroj a jednu z cest ke zdraví, kterou nám odkázalo tradiční a celostní léčitelství z dob dřívějších. V aromaterapii se pracuje s éterickými oleji, což jsou silně koncentrované silice získané z jednotlivých částí rostlin. Někdo tyto extrakty nazývá duše rostlin. Osobně mám toto označení moc ráda, neboť vystihuje, jakou sílu éterické oleje mají. Práce s aromaterapií není jen o tom naučit se zpaměti, jak na nás působí jednotlivé oleje, ale také o tom zastavit se a "nacítit se" na danou vůni a nechat ji tak na sebe působit. Zkoumat, jaké v nás jednotlivé oleje nebo různé kompozice vyvolávají pocity. Můžete pozorovat, jak z vás opadává stres, napětí či úzkosti, jak se vám valí slzy do očí, anebo naopak kouzlí úsměv na tváři.
Při mých masážích míchám každé klientce masážní aromaterapeutickou směs na míru podle jejích potřeb a naladění. Každá masáž je tedy silně individuální a dá se říct, že se nikdy neopakuje. Díky několikaleté praxi s éterickými oleji si vybírám ty nejkvalitnější oleje, pracuji proto s několika značkami zároveň. Mým cílem je vytvořit co nejharmoničtější zážitek nejen pro vás, ale také za sebou zanechat co nejmenší ekologickou stopu.
Dávám tak přednost olejům z ekologického zemědělství v bio kvalitě, získané co nejšetrnější cestou.

Jak jsem se dostala k aromaterapii?

Už během dospívání jsem tíhla k terapeuticky zaměřené profesi. Přes svou zálibu v přírodním a holistickém léčitelství, terapii a práci se svým vlastním fyzickým a duševním zdravím jsem se postupně dostala k aromaterapii, kterou jsem nakonec spojila s masážemi, které vnímám jako velmi silný terapeutický nástroj. Spojení masáží a aromaterapie je pro mě pokaždé silným zážitkem a vidím to i na svých klientkách, jak síla éterických olejů v kombinaci s relaxací přesahuje klasické masáže.

Pro koho je vhodná aromaterapie?

Pro všechny. Od samotného těhotenství, ba dokonce přípravy na početí, přes porod, miminko, dítě, adolescenta, dospěláky i ležáky. Snad v každé životní situaci nám tato čistá přírodní síla může pomoci, a to i když jsme třeba vůči ní skeptičtí. Aromaterapie si nevybírá na koho bude působit a na koho ne, stejně jako sluníčko posvítí na každého. Terapeutický zážitek skrze vůni zažil snad každý, kdo vyjel někdy z města do hor a poprvé se z hluboka nadechnul. Jako by z vás vůně mechu, jehličí, kůry a pryskyřice odhodila všechny těžkosti. Díky aromaterapii si tento moment můžete prožít třeba klidně v metru skrze různé aromaterapeutické produkty, jako je například inhalační tyčinka, nebo si právě můžete zajít na poctivou, opravdovou aromaTERAPEUTICKOU masáž.
 
 
aroma fotky
 

druhy masazi
Vyberte si druh masáže z mé nabídky a na masírované části těla se domluvíme společně dle časových možností a vašich potřeb.
Pro celotělovou masáž volte délku masáže 150 minut.
Při celotělové masáži je masírovaný obličej, dekolt, ramena, celé ruce, celé nohy, záda, šíje a vlasová pokožka. Pokud si přejete vynechat některou část a raději se více zaměřit například na záda, není problém. :)
Pro kompletní přehled časového a cenového rozsahu masáží klikněte na "Ceník".
 
 

♡ HARMONIZAČNÍ AROMAterapeutická MASÁŽ

Aromaterapeutická masáž spočívá v hluboce relaxačních a plynulých hmatech, které vás dostanou do hladiny alfa. Díky individuální směsi éterických olejů masáž působí celostně a harmonizačně na celé tělo i ducha.
 
60 minut / 750 Kč
90 minut / 1100 Kč
120 minut / 1400 Kč (celotělová)
*inhalační tyčinka / 80 Kč (pokud se do své masážní vonné kompozice zamilujete, můžete si vůni odnést jako inhalační tyčinku a pokračovat tak v aromaterapii kdykoliv budete potřebovat)
 

nejoblibenejsi1

♡ KRÁLOVSKÁ AROMAterapeutická HLOUBKOVÁ MASÁŽ

Unikátní kombinace několika technik zaručuje královský zážitek i těm, kteří touží nejen po harmonizaci v opojení přírodních silic a jemném doteku, ale potřebují také ulevit od svalových bolestí a zatuhlých míst.
 
60 minut / 850 Kč
90 minut / 1200 Kč
120 minut / 1500 Kč (celotělová)
*inhalační tyčinka / 80 Kč (pokud se do své masážní vonné kompozice zamilujete, můžete si vůni odnést jako inhalační tyčinku a pokračovat tak v aromaterapii kdykoliv budete potřebovat)
 

♡ HLOUBKOVÁ REKONDIČNÍ MASÁŽ BIO arnikovým olejem

Rekondiční masáž se nebojí jít do hloubky svalů s trochu větší silou. Tlak masáže je zpravidla silnější a zaměřuje se primárně na problematická místa. Masíruje se BIO arnikovým olejem, vhodný na zmožené svaly, svalové tenze a poranění.
 
45 minut / 700 Kč
60 minut / 1050 Kč
90 minut / 1350 Kč
 

♡ REKONDIČNÍ & BREUSSOVA MASÁŽ ZAD A PÁTEŘE BIO třezalkovým olejem

Rekondiční & Breussova masáž zad, šíje a oblasti kolem páteře je jemná, plynulá a zároveň hloubková. K masáži se používá BIO třezalkový olej, vhodný k regeneraci meziobratlových plotének a uvolnění svalů.

45 minut / 650 Kč
60 minut / 800 Kč
5 x 45 minut  / 2925 Kč (=10% sleva)
 

♡ OSOBNÍ KRYSTALOVÝ AROMA ROLL-ON

Vytvořte si vlastní unikátní olejový aromaterapeutický roll-on s krystaly dle vašeho výběru, který vás povede každým dnem, kdykoliv budete potřebovat. Celým procesem tvorby vás provedu krok za krokem a dohlédnu na to, aby konečná vůně byla přesně taková, jakou si přejete.
Nejste z Prahy? Aroma roll-on vytvořím i na dálku a pošlu Vám dopravcem.

10 ml vč. krystalů (60-90 minut) / 750 Kč
 
 
DRUHY2
 

cenik
Cena ani druh masáže se neodvíjí od masírované části těla. Masírované části si klient volí sám, případně dle mého doporučení.
 
Pro celotělovou masáž volte délku masáže 150 minut. Při celotělové masáži je masírovaný obličej, dekolt, ramena, celé ruce, celé nohy, záda, šíje a vlasová pokožka. Pokud si přejete vynechat některou část a raději se více zaměřit například na záda, není problém. :)
 
Každou masáž i aromaterapeutický roll-on lze zakoupit jako dárkový poukaz.
 
 
♡ PODĚKOVÁNÍ ZA VĚRNOST
 
Za vás, které se ke mně vracíte, cítím hlubokou vděčnost a ráda bych vám tímto způsobem poděkovala. Mé ruce, čas ani zkušenosti ovšem nejsou čínským produktem a nelze tak dopřát nesmyslnou slevu či masáže zdarma. I přesto vám chci za věrnost a spokojenost poděkovat symbolickou slevou:
♡ pátá masáž 10% sleva
♡ desátá masáž 50% sleva
Nezáleží, jestli devětkrát půjdete na 60 minutovou masáž a při desáté si dopřejte celotělovou, nebo naopak.
Věrnostní program je platný pouze pro masáže a nákup dárkových poukazů. Na tvorbu aroma produktů se nevztahuje.
Při první návštěvě vám bude předána věrnostní kartička, na které se bude evidovat počet masáží.
Věřím, že i takto symbolická sleva potěší nejednu duši a peněženku. :)
 
–– Děkuji vám z celého Srdce, že se ke mně vracíte, a já tak mohu dělat to, co mě baví a naplňuje. Karol
 
 
♡ ZA CO VŠECHNO PLATÍTE?
  • 100% BIO rostlinné oleje lisované za studena
  • výběr z více jak 60 druhů méně i více známých čistých éterických olejů (velká část je v BIO kvalitě z ekologického zemědělství)
  • vždy individuální masážní směs na míru, žadné předem vytvořené směsi
  • každé masáži předchází minimálně 30 minut povídání, seznámení a vytváření aroma směsi
  • před masáží vás zahřeje čerstvý čaj z posvátné bazalky Tulsi
  • a kdyby vám náhodou i tak byla zima, zahřeje vás vyhřívaná deka
  • vyvařená a dezinfikovaná prostěradla, ručníky a deky v lokální prádelně (podporuji tak místní podnikatele)
  • a v neposlední řadě platíte za mé zkušenosti a znalosti v aromaterapii, anatomii a masérské praxi
 

HARMONIZAČNÍ AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ
částečná
60 minut               750 Kč
90 minut             1100 Kč
120 minut           1400 Kč
celotělová
150 minut           1700 Kč
 
​​KRÁLOVSKÁ AROMATERAPEUTICKÁ HLOUBKOVÁ MASÁŽ   –  NEJOBLÍBENĚJŠÍ 
částečná
60 minut              850 Kč
90 minut            1200 Kč
120 minut          1500 Kč
celotělová
150 minut          1800 Kč​​
 
HLOUBKOVÁ REKONDIČNÍ MASÁŽ BIO arnikovým olejem
částečná
45 minut              700 Kč
60 minut            1050 Kč
90 minut            1350 Kč
120 minut          1750 Kč
​​​
REKONDIČNÍ & BREUSSOVA MASÁŽ ZAD BIO třezalkovým olejem
45 minut             650 Kč
60 minut             800 Kč
5 x 45 minut      2925 Kč (= 10% sleva)
 
OSOBNÍ KRYSTALOVÝ AROMATERAPEUTICKÝ ROLL-ON
10 ml s krystaly  750 Kč
 
OSOBNÍ INHALAČNÍ TYČINKA
v rámci masáže   80 Kč (použití stejných éterických olejů jako k masáži)
samostatně        170 Kč
 
 
 

darkove poukazy
Darujte svým blízkým chvíli luxusní péče, hýčkání, regenerace a naprostého uvolnění v podobě holistické masáže.
 
V dnešním materiálně založeném světě zapomínáme o sebe dostatečně pečovat a tak nějak se upozaďujeme před jinými, "důležitými" činnostmi. Raději investujeme částky (mnohdy donebevolající) do aut, předražených večerních drinků nebo každoročních bonboniér, ale na to, co máme jen jedno, nedbáme – na zdraví, na zdravé tělo, čistou mysl a psychickou pohodu.
 
Právě masáže jsou jednou z nejpříjemnějších a nejpřirozenějších léčivých činností, které i toho nejzatuhlejšího člověka dokáží uvolnit, pomohou mu cítit se pohodlně ve svém těle a po letech trápení ulevit či dokonce ukončit bolesti zad nebo i hlavy. Masáže mají také uklidňující efekt na psychiku, pomáhájí při úzkostech, roztěkanosti, stresu či nespavosti z důvodu neklidné mysli. Ona léčivá síla doteku spolu s voňavou aromaterapií tak působí holisticky – tedy komplexně na celé fyzické i emoční tělo, jeho mysl, psychiku i duši.
 
Všechny jednotlivé masáže lze zakoupit jako dárkový poukaz.
 
Nevíte, kterou masáž vybrat? Darujte poukaz v hodnotě 100 Kč, 500 Kč, 1000 Kč nebo 2000 Kč.
 
Platnost dárkových poukazů je 4 měsíce od data zakoupení, poté poukaz propadá.
Všechny dárkové poukazy jsou vytištěny na recyklovaném papíře a obdržíte jej v dárkové obálce.
Všechny poukazy lze zakoupit zde na e-shopu Hlavně Lásku nebo osobně v Karlíně po předchozí domluvě.
Poukazy je možné poslat elektronicky na e-mail v PDF, Českou poštou, Zásilkovnou nebo předat v Karlíně po předchozí domluvě.
 
 
1000 korun českých mockup (kopie) 
 

recenze
Jedna z nejlepších masáží, na které jsem kdy byla! Masérka Kája má perfektní cit pro individuální potřeby člověka a rozhodně její masáž stojí za to, ať už si navolíte jakoukoliv kombinaci! ???? Kájo moc děkuji a určitě jsem u Tebe nebyla naposledy a všem v okolí Tě doporučuji. ❤️
Kristýna Š.
––––––––––––
Skvělý relax, parádní masáž, konečně ta správná masérka ☺️❤️
Terezka J.
–––––––––––– 
Masáž od Káji jsem si hrozně užila. Příjemné prostředí, výběr eterických olejů na míru, krásně jsme si nejdřív popovídali a při masáži jsem se mohla zrelaxovat a už jen odpočívat. Odcházela jsem s úžasným pocitem, pohlazená na těle i na duši :) Moc děkuji
Lucka H. || Hanylou - Šiju, tedy jsem.
––––––––––
Člověk málokdy narazí na někoho, kdo dělá práci pečlivě a srdcem - taková je přesně i Kája, která vám poskytne takovou masáž, že vás vystřelí z kalhot. ???? Proto jestli si chceš  dopřát a Prahu máš blízko, určitě ke Káje zaskoč, spokojenost zaručena. ❤️
​Terezka B.
––––––––––
Dneska jsem si dala svoji masážní premiéru u @hlavnelasku. A bylo to boží! Jediný, co je na tom blbé, že je to nejspíš návykové a budu muset jít zas. ???????? Tak jestli si někdo taky potřebujete odpočinout, vřele doporučuji. ????
​Martina D. || Printintin.cz
––––––––––––
Naprosto nejlepší masáž v životě. A to jsem celkem náročná. Éteráčky namíchané na míru mému vnitřnímu já, že jsem to ani nevěděla :D. Potřebovala jsem vypnout, koncentrovat myšlenky, nakopnout na správná rozhodnutí a hlavně zklidnit a pomoci s naprosto zatuhlou krční páteří a kostrčí. Povedlo se a já příští měsíc musím zase !!! <3
Kateřina L. || @bezegak
––––––––––––
Masáž od Káji není jen masáž. Dopodrobna se mnou rozebrala, proč mě bolí záda, kde a v čem je problém, vysvětlila mi, jaký mám mít správný postoj a tak dále :). Což řadím rozhodně nejen k tomu, že člověk jde na masáž, aby si ulevil od bolesti a uvolnil se, ale také aby předešel či vyřešil své chronické problémy. No a samotná masáž byla úžasná. Kája je neskutečně pečlivá a strašně vnímavá a nenapadá mě moc důležitějších věcí, jaký by člověk, který se rozhodne takto lidem pomáhat, měl být :). Druhý den po masáži cítím svaly, o kterých jsem nevěděla že vůbec mám, ale zároveň cítím velkou úlevu a nemůžu se dočkat, až si na lůžko pod Kájiny šikovné ruce lehnu zas :)!! Za mě nejvyšší doporučení, protože Kája když něco dělá, tak s láskou :). Hlavně.
​Mája Ráblová || Magifešn.cz
––––––––––
Masáž byla skvělá!! Všem doporučuju. Nejdřív jsem si intuitivně vybrala olejíčky a pak si užila úžasnej hodinovej relax. Tam, kde byly bloky, tak to chvílema bolelo, ale ten uvolňující pocit po masáži byl k nezaplacení. Jedinou nevýhodu to má, že na masáži vzniká závislost, takže příště půjdu zas. :)
Ivana B. || Avanela.cz
––––––––––––
Kája je výborná! Dala mě už tolikrát dohromady, naposledy v těchto nových pěkných prostorách. Šla jsem poprvé v životě na masáž ráno a bylo to super. Vybraly jsme nakopávací a energetizující olejíčky a já prožila pátek v práci, ani nevím jak :-) :-). Příští týden jsem příjdu zase! <3 A Kája masíruje i mého drahého muže Oldu, který je sám masér a jen tak někým na sebe nenechá sáhnout :-). Držíme Ti palce!
Lenka H.
––––––––––––
Ze je Kaja bozi, to vime vsichni. A ze dela nejlepsi masaze, to se svet brzy dozvi. Takze pokud chcete na chvili uprchnout pred rozpalenymi chodniky, zastavte se u ni. Nejdriv zjisti, co byste si prali a pak uz se necha vest svoji intuici dokud nechrochtate blahem :)
Zuzka Š.
––––––––––
Masáž byla úžasná . Moc jsem si odpočinula, odcházela jsem jak znovuzrozená. Také se mi líbilo, že jsem si mohla intuitivně vybrat olejíčky. Určitě si to zas někdy zopakuji.
Pavla K.
––––––––––
Masáž byla úžasná!! Měla jsem kombinovanou, přišla tam se ztuhlými zády a odešla jako nový člověk. Kája je strašně šikovná a dělá, co ji baví, což je to nejhlavnější - určitě všem doporučuju! Masíruje v příjemných protorách, s relaxační hudbou a intuitivně si ještě navíc vyberete esence, co se přimíchají do masážního oleje. Co víc si přát?
​Kristýna K.
––––––––––
Naprosto perfektní masáž! Cítila jsem se, jako v nebi a odcházela jako znovuzrozená. Každý si vybere typ masáže, který mu vyhovuje. Kája zkrátka ví, co člověk potřebuje. Krásné prostředí a příjemný chládek byli v tomto počasí k nezaplacení. Těším se na další návštěvu.
​Bára P.
 
 

kontakt
Milá duše,
jmenuji se Karolína Kinclová a masážím a aromaterapii se věnuji od roku 2015. Od té doby se průběžně vzdělávám skrze různé kurzy, odborné knihy, semináře, osobní zkušenosti a především díky kontaktu s vámi.
Bude mi ctí a radostí ulevit vám od bolavých míst, pomoci uniknout od hektického světa a najít vnitřní klid a rovnováhu.
 
Masáže probíhají v prostorách Masážní terapie* na adrese:
*z ulice projděte do dvora, na úrovni vjezdu do garáže po levé straně najdete prosklené dveře s nápisem Hlávně Lásku nebo také Masážní terapie, vstupte a posaďte se :)
 
Nejbližší zástavky:
Křižíkova (3 minuty)
Karlínské náměstí (4 minuty)
Florenc (7 minut)
 
Objednat se můžete:
telefon: 773 799 367*
*pokud telefon nezvedám, prosím, zašlete mi sms, ozvu se zpět
Facebook: Hlavně lásku (posláním soukromé zprávy)
Instagram: Hlavně lásku (posláním soukromé zprávy)
 
...stejným způsobem se můžete na cokoliv zeptat.
Odepíšu vám, jakmile budu moct (obvykle do pár hodin).
 
Otevírací doba dle objednávek.
 
Kontaktní osoba:
Karolína Kinclová
IČ: 06312527
 
 

Cookies nejsou jen sušenky. Soubory cookie používáme k tomu, abychom umožnili ten nejlepší možný zážitek z používání našich webových stránek. Cookies můžete kdykoliv odmítnout v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací o cookies.