Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

Harmonizační aromaterapeutická masáž

DRUHY1

Aromaterapeutická masáž spočívá v hluboce relaxačních a plynulých hmatech, které vás dostanou do hladiny alfa. Díky individuální směsi éterických olejů masáž působí celostně a harmonizačně na celé tělo i ducha.

Pro koho je vhodná harmonizační aromaterapeutická masáž?

Dostali jste se do stavu, kdy kohokoliv potkáte a on se vás zeptá, jak se vám daří, vy mu na to vyflusaně odpovídáte: “Už fakt potřebuju dovolenou.” nebo “Mám pocit, že jediný řešení je odjet na měsíc pryč nebo dát výpověď.”? Zkrátka už je nejvyšší čas se zastavit a vydechnout všechen ten stres a obavy, kterými nás uspěchaný život obdarovává. Harmonizační aroma olejová masáž vám pomůže vrátit se do svého středu, klidu a rovnováhy a alespoň na chvíli zapomenout na každodenní starosti. Je to s vámi už fakt vážné? Nechte celé své tělo i mysl hýčkat 150 minut jemnými, plynulými doteky v opojné aromaterapeutické vůni, kterou společně namícháme přesně na míru vám samotným. 

V čem spočívá harmonizační aromaterapeutická masáž?

Harmonizační aroma olejovou masáží se ze svalových tkání jemnými a plynulými doteky odvádí stresové napětí a svaly, šlachy i klouby se tak snadněji regenerují. Ovšem největší vliv má tato aromaterapeutická masáž na psychickou a energo-spirituální část člověka. Během masáže se člověk může dostat do hlubokého meditativního stavu, takzvané hladiny alfa, ve které se každý nacházíme těsně před usnutím. V tomto stavu nejlépe objevujeme řešení na naše problémy. Navíc je již vědecky dokázáno, že setrvání v hladině alfa přináší blahodárné a ozdravné účinky nejen na tělo, ale i mysl člověka. Do této hladiny se klient při harmonizační aroma olejové masáži dostává téměř pokaždé, není proto výjimkou i lehký spánek.

aroma fotky
 
Harmonizační aromaterapeutická masáž je prováděna čistě přírodními jednodruhovými oleji, které mají blahodárné účinky na pokožku – dělají ji pružnější, vláčnější, zpomalují její stárnutí a pomáhají hojit jizvy. Jsou k ní citlivé a vhodné na všechny typy pokožky. Při masáži se můžete setkat s těmi nejlepšími nosnými oleji, jako je mandlový, třežalkový, hroznový, slunečnicový, také kávový a další.
Účinnost harmonizační masáže ovšem spočívá ve směsi individuálně zvolených čistě přírodních éterických olejů, které vám budou namíchány na míru. Každý člověk je výjimečný, každý žije svůj jedinečný život a řeší si své osobní záležitosti, proto věřím, že každý také potřebuje individuální druh péče, a tím pádem i svou osobní směs éterických olejů. Protože co funguje na jednoho, nemusí fungovat na druhého.
Aromaterapeutická masáž je tedy silně holistickou metodou a cestou jak dostat 100% péči na všech úrovních. Ovlivňuje celou řadu funkcí nervového, oběhového, lymfatického, imunitního a pohybového systému těla. A má účinky nejen fyzické, ale také emocionální a duševní. Občas se setkávám se slovy od klientů, že se jim při masáži chtělo několikrát plakat nebo se smát. :) 

Jak probíhá harmonizační aromaterapeutická masáž?

Nejprve vás seznámím s prostorem, poté se usadíme, dáme si čaj či vodu a probereme, s čím přicházíte. V rámci vaší bezpečnosti se vás stručně vyptám na zdravotní stav a poté vás provedu výběrem vaší individuální směsi éterických olejů, kterou bude masáž prováděna. Následně namíchám masážní směs a vy se už jen můžete za poslechu meditativní hudby nechat hýčkat.
Pro absolutní harmonizační a léčivý účinek je vhodná celotělová masáž v délce 150 minut.

Po masáži:

Pokud se chystáte na harmonizační aromaterapeutickou masáž, nic velkého si poté raději neplánujte a spíš si naordinujte poklidný zbytek dne v posteli s kvalitním jídlem a kvalitní společností (partner, pejsek, vrnící kočka, kniha, pěkný film nebo prostě buďte sami se sebou). Aroma masáží se rozproudí lymfa a tělo se začně detoxikovat a odvodňovat. Nezapomeňte tedy dostatečně pít, aby vás nebolela hlava a tělo se mohlo čistit. Nejlepší, co můžete po takové masáži udělat, je zachumlat se do postele a spát. :)

Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte mě kontaktovat. :)

Budu se těšit na naše setkání,
Karol

Přeju si zakoupit Harmonizační aroma masáž v podobě dárkového poukazu ZDE.
Přeju se objednat na Harmonizační aroma masáž ZDE.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení