Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

Harmonizační aromaterapeutická masáž

DRUHY1

Aromaterapeutická masáž spočívá v hluboce relaxačních a plynulých hmatech, které vás dostanou do hladiny alfa. Díky individuální směsi éterických olejů masáž působí celostně a harmonizačně na celé tělo i ducha.

Pro koho je vhodná harmonizační aromaterapeutická masáž?

Dostali jste se do stavu, kdy kohokoliv potkáte a on se vás zeptá, jak se vám daří, vy mu na to vyflusaně odpovídáte: “Už fakt potřebuju dovolenou.” nebo “Mám pocit, že jediný řešení je odjet na měsíc pryč nebo dát výpověď.”? Zkrátka už je nejvyšší čas se zastavit a vydechnout všechen ten stres a obavy, kterými nás uspěchaný život obdarovává. Harmonizační aroma olejová masáž vám pomůže vrátit se do svého středu, klidu a rovnováhy a alespoň na chvíli zapomenout na každodenní starosti. Je to s vámi už fakt vážné? Nechte celé své tělo i mysl hýčkat 150 minut jemnými, plynulými doteky v opojné aromaterapeutické vůni, kterou společně namícháme přesně na míru vám samotným. 

V čem spočívá harmonizační aromaterapeutická masáž?

Harmonizační aroma olejovou masáží se ze svalových tkání jemnými a plynulými doteky odvádí stresové napětí a svaly, šlachy i klouby se tak snadněji regenerují. Ovšem největší vliv má tato aromaterapeutická masáž na psychickou a energo-spirituální část člověka. Během masáže se člověk může dostat do hlubokého meditativního stavu, takzvané hladiny alfa, ve které se každý nacházíme těsně před usnutím. V tomto stavu nejlépe objevujeme řešení na naše problémy. Navíc je již vědecky dokázáno, že setrvání v hladině alfa přináší blahodárné a ozdravné účinky nejen na tělo, ale i mysl člověka. Do této hladiny se klient při harmonizační aroma olejové masáži dostává téměř pokaždé, není proto výjimkou i lehký spánek.

aroma fotky
 
Harmonizační aromaterapeutická masáž je prováděna čistě přírodními jednodruhovými oleji, které mají blahodárné účinky na pokožku – dělají ji pružnější, vláčnější, zpomalují její stárnutí a pomáhají hojit jizvy. Jsou k ní citlivé a vhodné na všechny typy pokožky. Při masáži se můžete setkat s těmi nejlepšími nosnými oleji, jako je mandlový, třežalkový, hroznový, slunečnicový, také kávový a další.
Účinnost harmonizační masáže ovšem spočívá ve směsi individuálně zvolených čistě přírodních éterických olejů, které vám budou namíchány na míru. Každý člověk je výjimečný, každý žije svůj jedinečný život a řeší si své osobní záležitosti, proto věřím, že každý také potřebuje individuální druh péče, a tím pádem i svou osobní směs éterických olejů. Protože co funguje na jednoho, nemusí fungovat na druhého.
Aromaterapeutická masáž je tedy silně holistickou metodou a cestou jak dostat 100% péči na všech úrovních. Ovlivňuje celou řadu funkcí nervového, oběhového, lymfatického, imunitního a pohybového systému těla. A má účinky nejen fyzické, ale také emocionální a duševní. Občas se setkávám se slovy od klientů, že se jim při masáži chtělo několikrát plakat nebo se smát. :) 

Jak probíhá harmonizační aromaterapeutická masáž?

Nejprve vás seznámím s prostorem, poté se usadíme, dáme si čaj či vodu a probereme, s čím přicházíte. V rámci vaší bezpečnosti se vás stručně vyptám na zdravotní stav a poté vás provedu výběrem vaší individuální směsi éterických olejů, kterou bude masáž prováděna. Následně namíchám masážní směs a vy se už jen můžete za poslechu meditativní hudby nechat hýčkat.
Pro absolutní harmonizační a léčivý účinek je vhodná celotělová masáž v délce 150 minut.

Po masáži:

Pokud se chystáte na harmonizační aromaterapeutickou masáž, nic velkého si poté raději neplánujte a spíš si naordinujte poklidný zbytek dne v posteli s kvalitním jídlem a kvalitní společností (partner, pejsek, vrnící kočka, kniha, pěkný film nebo prostě buďte sami se sebou). Aroma masáží se rozproudí lymfa a tělo se začně detoxikovat a odvodňovat. Nezapomeňte tedy dostatečně pít, aby vás nebolela hlava a tělo se mohlo čistit. Nejlepší, co můžete po takové masáži udělat, je zachumlat se do postele a spát. :)

Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte mě kontaktovat. :)

Budu se těšit na naše setkání,
Karol

Přeju si zakoupit Harmonizační aroma masáž v podobě dárkového poukazu ZDE.
Přeju se objednat na Harmonizační aroma masáž ZDE.
Zpět do obchodu