Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

Královská aromaterapeutická hloubková masáž

DRUHY2

Unikátní kombinace několika technik zaručuje královský zážitek i těm, kteří touží nejen po harmonizaci v opojení přírodních silic a jemném doteku, ale potřebují také ulevit od svalových bolestí a zatuhlých míst.

Pro koho je vhodná královská aroma hloubková masáž?

Každý si zaslouží být alespoň na chvíli královnou či králem a nechat se hýčkat výsostnou péčí určenou jen pro vyvolené. Nemusíte mít modrou krev, abyste si takovou péči zasloužili. To, jestli sami sebe vnímáme jako krále a královny, je jen úhled pohledu každého z nás. Každý jsme ale unikátní, jedinečná, výjimečná bytost, která si zaslouží jen to nejlepší.
Královská aroma hloubková masáž je vhodná pro ty, kteří touží po maximálně holistické péči skrze hloubkové a uvolňující doteky, vycházející ze znalostí anatomie a celého pohybového aparátu, a terapeuticky léčivou sílu čistě přírodních silic. Záměrem této masáže je dopřát celostní, tedy holistickou péči, která má léčivé účinky na všechny úrovně lidské bytosti.
Tato masáž je podobná Harmonizační aroma olejové masáži, liší se od ní ovšem tím, že jde mnohem hlouběji do svalů a mimo terapeutický účinek éterických olejů řeší také všemožné fyzické blokace a disbalance.

V čem spočívá královská aroma hloubková masáž?

Při královské aroma hloubkové masáži se kombinují prvky relaxačních a aromaterapeutických technik spolu s hmaty z rekondiční masáže. Klient tak dopřeje holistickou péči nejen své duši a mysli, ale také tělu. Královská masáž tak nabývá značně léčivých možností skrze hloubkové promasírování zatuhlých svalů, rozpuštění starých blokací a harmonizování psychiky i ducha.

aroma fotky

Uvolňující aromaterapeutické masážní techniky působí blahodárně na psychiku člověka, uvolňují z těla napětí a stresové tenze, odblokovávají se bolestivá emoční místa a člověk tak může pociťovat vlnu úlevy, odpočatosti a regenerace. Rekondiční masážní techniky pak pomáhají přímo s fyzicky bolavými místy. Masírování do hlubších vrstev svalů může být místy bolestivé, to se děje ale proto, že daná oblast byla dlouhodobě opomíjená nebo působící stres byl příliš velký, dané místo tak zatuhlo mnohdy až do palčivé bolesti a masáží do hlubších vrstev těchto svalů dochází k uvolnění a vyšší flexibilitě. Většina lidí však při masáži nepociťuje žádnou bolest, byť jsou na problematických místech masírována.
Plynulost a patřičná jemnost hmatů dělá z masáže královský zážitek v kouzelném, voňavém opojení unikátní směsi éterických olejů, které si každý klient vybírá sám. Pevně věřím v rozdílnost lidských bytostí, stejně tak jako v léčivou sílu aromaterapeutických masáží. Proto s každým klientem vytvářím jeho jedinečnou masážní směs z éterických olejů, neboť jedině tak lze dosáhnout opravdu královského zážitku. Cílem této masáže je, aby se člověk cítil co nejvíce harmonizovaný, odpočatý s klidem na duši a aby jeho tělo bylo nástrojem nekonečných možností a ne omezení a bolestí.

Jak probíhá královská aroma hloubková masáž?

Nejprve vás seznámím s prostorem, poté se usadíme, dáme si čaj či vodu a probereme, s čím přicházíte. Pro maximální účinek a vaši bezpečnost se vás stručně vyptám na zdravotní stav a poté vás provedu výběrem vaší individuální směsi éterických olejů, kterou bude masáž prováděna. Následně namíchám masážní směs a vy se už jen můžete za poslechu meditativní hudby nechat královsky hýčkat.
Pro absolutní uvolňující a terapeutický účinek je vhodná celotělová masáž v délce 150 minut. 

Po masáži:

Po masáži si už nic raději neplánujte a využijte rozjetých energetických a spirituálních rozměrů, které vám královská masáž poskytuje. Stav po masáží se liší od člověka, většinou ale klienti pociťují nával energie nebo potřebu odpočívat. Řiďte se tedy vlastními pocitami a nenuťte se do ničeho. Běžte na krátkou procházku do přírody nebo se zachumlejte do peřin a dopřejte si pořádku odpočinek. Pijte dost čisté vody a vynechte těžká jídla. Druhý den se může dostavit citlivost na některých masírovaných místech, to ovšem odezní nejpozději do 3 dnů.

Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte mě kontaktovat. :)

Budu se těšit na naše setkání,
Karol

Přeju si zakoupit Královskou aroma hloubkovou masáž v podobě dárkového poukazu ZDE.
Přeju se objednat na Královskou aroma hloubkovou masáž ZDE.
Zpět do obchodu