Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

Osobní aromaterapeutický parfém s krystaly

aroma parfém

Toužili jste vždycky po svém vlastním osobním parfému, ale nikdy nebyla příležitost nebo jste zkrátka nevěděli jak na to? Nebo snad jen hledáte osobitější a netradiční dárek pro svou kamarádku či maminku? Pak výroba zcela osobní a přírodní vůně z éterických olejů a krystalů bude to pravé voňavé!
 
Osobní olejová vůně vzniká na míru každému klientovi dle jeho výběru a záměru. Základ tvoří tzv. suchý olej - kokosový frakcionovaný olej a na výběr je přibližně z 60 druhů různých éterických olejů (z velké části v BIO kvalitě z ekologického zemědělství), které po namíchání tvoří nejen unikátní olejový parfém, ale také terapeutický nástroj, který může působit balzamicky, uvolňovat napětí, tišit rozlétanou mysl či naopak dodávat odvahu, sebevědomí a energii, povzbuzovat ducha nebo probouzet smyslnost a vášeň. Je na klientovi, jaký záměr své aromaterapeutické vůni dá. Éterické oleje jsou některými odborníky označovány jako duše rostlin. Síla, energie a blahodárné účinky každičké rostliny jsou přeneseny skrze svou silici a umožňují nám tak léčit naše nezahojené šrámy.
 
Osobní aromaterapeutická vůně je navíc podpořena krystaly, které si klient do směsi sám vybere. Na výběr je například melounový turmalín, akvamarín, olivín, sodalit, tygří oko, růženín, křišťál, ametyst a další. Účinky jednotlivých krystalů bude klient proveden krok po kroku stejně jako účinky éterických olejů. Energie kamenů umocňuje sílu éterických olejů, přírodních esencí, a jejich synergie přináší blahodárné účinky nejen na psychiku, ale i na energo-spirituální tělo jedince.
 
Krystalový aromaterapeutický roll-on je v praktickém balení o obsahu 10 ml, avšak musíme od množství odečíst velikost použitých krystalů. Aromaterapeutická vůně je ale silně koncentrovaná, nemusíte se tedy bát, že byste si svou vůni hned vyplácali. Tělo roll-onu tvoří sklo, kulička je buď z krystalu (například růženín, ametyst či křišťál), nebo z nerezavějící oceli potažené ochrannou vrstvou oxidu hliníku (tzv. eloxování) a víčko roll-onu je z bambusového dřeva.
 
Už teď se těším, jakou vůni vytvoříme. Aroma parfém tvořím na základě Vámi vyplněného dotazníčku, tvořím ho tedy na dálku, tím pádem Vám po vytvoření bude odeslán vhodným dopravcem.
 
Podpořte svou kreativitu a zhmotněte svůj záměr do unikátní vonné kompozice.

Přeju si zakoupit aroma roll-on v podobě dárkového poukazu ZDE.
Přeju se objednat na tvorbu aroma roll-onu ZDE.
Zpět do obchodu