Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

Rekondiční & Breussova masáž zad a páteře BIO třezalkovým olejem

7c35130c2ca54f4a8d1b727cb01e3079

Rekondiční & Breussova masáž zad, šíje a oblasti kolem páteře je jemná, plynulá a zároveň hloubková. K masáži se používá třezalkový olej, vhodný k regeneraci meziobratlových plotének a uvolnění svalů. 

Pro koho je vhodná Breussova masáž zad?

Rekondiční & Breussova masáž zad je vhodná pro ty, kteří mají dlouhodobé i krátkodobé problémy se zády. Tyto problémy může mít za vinu nezdravé zakřivení páteře, špatné držení těla, zdegenerované ploténky, namožené svaly po úrazech či fyzickém vypětí, vrozené deformace, dlouhodobé sezení v autě či u počítače nebo jakákoliv jednostranná činnost. Stav našich zad ovlivňuje také dlouhodobý stres, který přes nervovou soustavu vysílá signály do pohybového aparátu a svalů, ty následně vlivem stresu tuhnou a stres se v nich usazuje. Bolesti zad mají značný vliv na celkové fungování člověka, tedy na jeho mentální, duševní i fyzický stav. Zatuhlá krční páteř, neprotažená páteř aj. mohou vyvolávat další bolesti kdekoliv na těle, mohou způsobovat bolesti hlavy, migrény, otoky v nohou a spoustu dalších nepříjemností, které mnohdy “nemají vysvětlení”. Záda jsou velmi komplexním místem na těle a právě zde naprosto platí, že vše souvisí se vším. Naštěstí vhodně provedenou masáží se dá snadno odstranit nespočet problémů i starostí.
Tuto kombinaci Breussovy masáže a rekondiční masáže zad uvítají tedy zejména ti, kteří mají se zády dlouhodobé, neustále se vracející problémy, jako jsou blokace zad, “skříplé” svaly, až chronicky zatuhlé a velmi zkrácené svaly. Prvky Breussovy masáže pak pomohou se zdegenerovanými meziobratlovými ploténkami, jejichž degenerace může způsobovat brnění v prstech či ostré bolesti zad. Masáž je vhodná také k napravování páteře a k navrácení hrudních i bederních obratlů do jejich původní polohy, a to bezbolestně. Tato masáž dokáže odstranit spoustu starostí a blokád, a to nejen fyzických, ale i psychických.

V čem spočívá rekondiční & Breussova masáž zad a páteře?

Tato kombinace dvou masážních technik je uzpůsobená na nejčastější potřeby při bolestech zad. Hmaty a styl rekondiční masáže se využívají zejména na větší plochu svalů, zároveň se ale lze zaměřit také na jednotlivá bolavá místa a trigger pointy. Úlevu naleznou dlouhodobě zatuhlé a namáhané svaly, blokády i “skříplé” svalstvo. Breussova masáž je téměř takovým opakem rekondiční masáže, a díky tomu se právě skvěle doplňují. Breussova masáž je jemná, energetická masáž, která se koncentruje na páteř a okolní svalstvo.

masaje-descont

K Breussově masáži se používá výhradně třezalkový olej, a to pro jeho unikátní složení a značně léčivé schopnosti. Nejenže má skvělé účinky na samotnou pokožku, ale také je vhodný na různé otoky a atopický ekzém. Třezalkový olej ovlivňuje i psychiku člověka, na kterou má až euforické účinky, je mírně sedativní a dokonce se používá k léčbě úzkostí a depresí. Díky jeho analgetickým a prohřívacím účinkům je vhodný na různé svalové bolesti, od kterých umí skvěle ulevit. Hmaty v Breussově masáži pomáhají od sebe oddálit jednotlivé obratle, čímž vzniká více prostoru pro meziobratlové ploténky, které díky intenzivnímu vtírání třezalkového oleje “nabobtnávají” a stávájí se odolnějšími a silnějšími. Masáží páteře se navíc uvolňují také nervy, které vycházejí do celého těla. Díky kombinaci těchto technik tak vzniká unikátní masáž, která má intenzivní dopad na zdraví zad. Je třeba ovšem upozornit, že jednou masáží lze umírnit bolesti, případně odstranit problém alespoň krátkodobě.
Pro trvalý či dlouhodobý efekt je třeba Breussovu masáž opakovat pravidelně v kratších intervalech. Obecně se doporučuje masáže opakovat alespoň 5x minimálně v týdenních intervalech.

Jak probíhá rekondiční & Breussova masáž zad a páteře?

Nejprve vás seznámím s prostorem, poté se usadíme, dáme si čaj či vodu a probereme, s čím přicházíte. Pro co největší účinek z masáže a v rámci vaší bezpečnosti se vás stručně vyptám na zdravotní stav a poté se domluvíme na masážním oleji či směsi, kterou bude masáž prováděna. Poté se už jen položíte a necháte svá bolavá záda rozplynout za poslechu příjemné hudby. Ke konci masáže, pokud byl k masáži použit třezalkový olej, je na oblast páteře přiložen hedvábný papír, který díky svým vlastnostem vytváří ještě větší teplo a napomáhá tak hlubšímu účinku samotné masáže a třezalkového oleje.

Po masáži:

Kombinace Breussovy a rekondiční masáže za použití třezalkového oleje má silné účinky na psychiku, po masáži se tak můžete cítit malátní, ospalí, unavení, ale také značně odpočatí a klidní. Breussovou masáží se mohou navíc uvolnit různé psychické bloky. Co se týče fyzických změn, díky masírování míst těšně kolem jednotlivých obratlů, které se při běžné masáži nemasírují, se může do krevního oběhu uvolnit spousta toxických látek. nav Z tohoto důvodu je třeba po masáži pít dostatek čisté vody a hlavně odpočívat, aby tělo mohlo spustit samoregenerační procesy, masáž tak bude mít mnohem větší účinky. V závislosti na intenzitě masáže mohou být masírované svaly citlivé na dotek po dobu až tří dnů. Intenzitu doteku si však reguluje sám klient, masáž by měla být příjemná, relaxační a uvolňující.

Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte mě kontaktovat. :)

Budu se těšit na naše setkání,
Karol

Přeju si zakoupit Rekondiční & Breussovu masáž zad v podobě dárkového poukazu ZDE.
Přeju se objednat na Rekondiční & Breussovu masáž zad ZDE.
Zpět do obchodu