Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

2021 horoskop: RYBY

ryby

Horoskop předpovídá pro jedince narozené v Rybách poměrně krotký rok. V minulosti se vám děli různé šílenosti, avšak nyní je vše připraveno ke zklidnění. Ve vašem rodinném životě se mohou vyskytnout nějaké obtížnější záležitosti, ale buďte si jisti, že planety vás jimi provedou. Pokud si jen dokážete udržet chladnou hlavu, vše se nakonec vyřeší.

Charakteristika ryb

Ryby jsou posledním znamením z celého zvěrokruhu, což ovšem neznamená, že by byly horší než kterékoliv jiné znamení. Ryby jsou narozeny mezi 20. únorem a 20. březnem. Mají obrovskou představivost a jsou vysoce kreativní. Občas je pro ně extra těžké vrátit se zpátky na zem a být realistické. Jsou upřímnými a zábavnými přáteli, i když jsou spíše nezávislé osoby. Lidé narození ve znamení ryb jsou tajnůstkářští, obětaví, idealističtí a intuitivní. S trochou představivosti zvládnou ryby cokoliv. 

Ryby a láska

Pokud tento rok dokážete dobře využít komunikace, potom byste podle předpovědi měli mít dostatečné štěstí v lásce. Nejvíce to potom bude platit od 25. února do 20. března, kdy se Venuše bude pohybovat v Rybách. Nejvíce slučitelní budete s lidmi, kteří jsou kreativní a většinu svého času tráví rozvíjením svých schopností.

Ryby a práce

Planeta Jupiter bude mít tento rok pozitivní vliv na váš pracovní život. Pravděpodobně si začnete více užívat každodenní pracovní úkoly, které vás v minulosti nudily. Může to být tím, že budete pracovat s novými lidmi nebo se možná naučíte něco nového, co vám pomůže udělat  vaši práci prospěšnější. Ať už tak či onak, vaše kariéra jako celek pro vás bude tento rok více naplňující.

Pokud se tento rok poohlížíte po práci navíc, zvažte práci přes internet. Rok 2021 je, obzvláště pro Ryby, skvělý čas k vydělávání peněz kreativními projekty online. Pokud máte talent, zvažte kreativní psaní nebo tvoření na zakázku.

Ryby a peníze

Tento rok od vás může být požadováno sdílení peněz a dalších zdrojů s ostatními. Až k tomu dojde, ujistěte se, že dokážete zachovat klid a pokojně dojít ke kompromisům. Pokud se nenaučít, jak tímto způsobem s druhými domluvit, budete se dostávat do rozepří, kterým se dá snadno předejít.

Pokud se vám podaří oddělit své fiance od ostatních, což je nepravděpodobné, avšak stát se to může, potom je tento rok velmi vhodný k investicím. Předtím než se do toho pustíte, požádejte o radu, do čeho se vyplatí investovat.

Ryby a rodina

Planeta Neptun v Rybách (celý rok) bude mít velký vliv na váš osobní život a to včetně toho rodinného. Tento rok pro vás může být obtížné zůstat věrni sami sobě. V některých případech to může být vaše rodina, která způsobuje váš vnitřní konflikt. Pokud je to jen možné, ukažte své rodinně vaše pravé já. Neplánujte dítě pod nátlakem.

Ryby a zdraví

Rok 2021 je nejlepší čas začít se soustředit na vaše fyzické zdraví. Pravděpodobně budete muset dělat věci, které se podepíší na vašem fyzickém těle. Z tohoto důvodu je důležité často cvičit a pamatovat na zdravou stravu. Tento rok je také vhodný k detoxům a čištění těla.

Ryby a společenský život

Venuše se bude nacházet v Kozorohu začátkem roku (po většinu ledna) a potom opět od listopadu až do konce roku. V této době se budete cítit více společenský než obvykle. Během těchto měsíců je ideální čas ke stýkání se s velkými skupinami lidí a k obnovování vztahů se starými známými.

2021 předpověď

Jupiter se bude nacházet ve Štíru po většinu roku, což bude mít pozitivní vliv na váš rok. Tato planeta povzbudí pocity sebelásky a dodá vám krativitu. To vám může pomoci v mnoha oblastech, včetně vašeho milostného života, zájmů a rodinných vztahů.

Tento rok se budete cítit odhodlaní zkoušet a učit se novým věcem. Nebojte se požádat o pomoc a vyzkoušet něco nového i když s něčím nemáte zkušenosti. Učení se něčeho nového a budování vašich zálib má pro vás tento rok nejvyšší důležitost. Díky tomu značně rozšíříte své pocity štěstí během Merkuru v retrogradu.

Závěr

Jak už bylo zmíněno na začátku, váš horoskop předpovídá, že před sebou máte klidný rok. Je to perfektní příležitost k navrácení se k vašim zájmům a soustředění se na rodinný život. Využijte tohoto času k práci sami na sobě ať už po intelektuální nebo společenské stránce. Pokud se vám to podaří, potom půjde rok 2021 hladce.

Text je volným překladem horoskopu ze stránek sunsigns.org.

Zpět do obchodu