Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

2020 Horoskop: BERAN

horoskopy 2020-01

Hvězdy na rok 2020 předpovídají, že berany čeká poměrně klidné období. Většinu času bude vše stabilní, klidné a vyrovnané. Znatelné změny čekají pouze ty, kteří je aktivně iniciují, ovšem malých změn se dočkají všichni. Berani budou muset být v tomto roce mnohem aktivnější, pokud chtějí, aby rok 2020 byl o něco záživnější a více vzrušující. 

Charakteristika beranů

Pokud jste se narodili mezi 20. březnem a 20. dubnem, pak je vaše sluneční znamení beran. Berani jsou povahou dobrodružné a entuziastické duše. Berani milují milovat a jsou snadnými platonickými láskami. Hvězdy předpovídají beranům klidný rok, ale rozhodně se nebudou nudit oni, ani jejich okolí.

Berani a láska

Horoskop říká, že věci týkající se lásky budou pro berany v roce 2020 poměrně klidné a stabilní. V uplynulých letech jste to měli, co se týče vztahů, pravděpodobně divočejší nebo dokonce traumatizující, ale v roce 2020 se má vše zlepšit. Pokud si vše rozmyslíte, než začnete mluvit, mohou se vaše vztahy s okolím zlepšit. Impulzivní chování vás v tomto roce dostane tak akorát do problémů. Ujistěte se tedy, že se nad vším nejprve dostatečně zamyslíte, zvláště v období retrográdního Merkuru.
Pokud momentálně nejste ve vztahu, mohli byste zvážit vyjít si ven s některým ze svých přátel. Lásku lze najít i tam, kde byste ji nečekali. Tento rok vás bude dělat velmi šťastnými, když budete randit s někým, s kým máte hodně společného. V kruhu rodinném nebuďte tak impulzivní a naučte se naslouchat potřebám vaší rodiny. Na oplátku pak budou oni naslouchat vám a vaším potřebám.
Rok 2020 je pro berany hodně ve znamení “dávej & ber”, co se týče vztahů – co do nich nejprve vložíte, to se vám vrátí.

Berani a práce

I v práci to budou mít berani poměrně stabilní. Můžete pomalu, ale jistě šplhat vzhůru za úspěchem, ale bude to chtít hodně sil a práce. Jakmile udeří začátek roku 2020, začnete se cítit ve své práci více produktivní. To vám pomůže dokončit už rozjeté a nové úkoly. Tento pocit by měl trvat poměrně dlouho, a to alespoň do konce podzimu. Je ale také možné, že se ve své stávající práci začnete nudit a budete se poohlížet po novém zaměstnání.
Tento rok budete chtít trávit více času nějakou kreativní činností. Jsou to právě vaše koníčky, které vám možná napoví, jakým směrem byste se měli ve své nové kariéře ubrat. Čekají vás kariérní změny, ale míra změn závisí jen a jen na vás. Ujistěte se, že si vytváříte přátelské vztahy na svém pracovišti, zejména však se svými nadřízenými. To vám může pomoci se posunout dále.

Berani a finance

V roce 2020 se berani nemusí bát, že by neměli na zaplacení všech svých účtů. Dokonce budete mít nazbyt, snažte se ale peníze investovat rozumně, nejlépe do věcí, které vám pomohou vydělat další peníze. Pokud se ale rozhodnete spíše šetřit než utrácet, neprohloupíte.

Berani a zdraví

Předpověď říká, že se berani budou v roce 2020 cítit lépe, jak fyzicky, tak i psychicky, pokud budou trávit více času venku nebo s přáteli, než koukáním do obrazovky telefonu či jiného zařízení. Hladina energie bude v roce 2020 létat nahoru a dolů, ale čím více zdraví prospěšných věcí budete dělat a čím více se budete vyhýbat zbytečným dramatům, tím vaše energie bude stoupat.

Shrnutí horoskopu pro berany na rok 2020

V tomto roce najdete více harmonie ve svém životě. Budete toužit po jednodušším životě, to ale neznamená, že by byl rok 2020 o něco méně zajímavý a atraktivní než předchozí roky. Budete více realističtí, soustředění, cílevědomí a ambiciozní. Malé změny se budou dít každý den, aby byl váš život o něco více vzrušující a dynamický.

Text je volným překladem horoskopu ze stránek sunsigns.org.

Zpět do obchodu