Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

2020 Horoskop: BLÍŽENCI

horoskopy 2020-03

Rok 2020 bude pro blížence symbolizovat nové začátky. Pokud se vám věci okolo vás zdají nudné a nezáživné, zkuste něco nového. A pokud se vám zdá, že se vše děje nějak moc rychle, pak zkuste některé věci vynechat a vytvořte si ve svém životě rutinu. Dělejte věci, které vás baví a které milujete, a nepřistupujte na žádné kompromisy. 2020 je váš rok, takže udělejte maximum pro to, aby to byl ten nejlepší rok!

Charakteristika blíženců

Blíženci jsou narozeni mezi 22. květnem a 21. červnem. Bývají často okolím nepochopeni kvůli jejich duální povaze a velmi často působí jako dvě osoby v jedné. Právě proto jsou symbolem tohoto znamení dvojčata.
Mezi přednosti blíženců patří jejich přirozená inteligence a kreativita. Milují získávání nových přátel a pak se jich také držet. Zvyknout si na člověka narozeného ve znamení blíženců může být obtížné. Ale jakmile jim prozumíte, přinesou do jakéhokoliv života spoustu radosti. Pro blížence to budou právě přátelé, kteří jim pomohou, aby byl rok 2020 co nejlepší. 

Blíženci a láska

Tento rok bude pro blížence, co se týče lásky, velmi intenzivní. Pokud se váš milostný život zdál minulý rok vcelku nudný, pak je rok 2020 vhodný k tomu váš partnerský vztah konečně pořádně okořenit. Nemluvíme tady ovšem jen o rovině sexu, ale chcete-li být opravdu šťastní ve vašem milostném vztahu, nesmíte zapomínat na opravdovou lásku a soucítění. Možná se někdy budete nudit, ale to je jasný signál, že byste měli zkusil něco nového. Zkuste se vyhnout zbytečným dohadům a hádkám během retrográdního Merkuru.
Čeká blížence svatba v roce 2020? To je dobrá otázka – neočekávejte nic moc velkolepého od svého partnera a o problémech se snažte diskutovat. Co se týče přátel, je možné, že budete poměrně rozptýleni svým milostným životem. Na přátele ale nezapomínejte, budete je v následujících letech potřebovat. Ujistěte se, že s nimi trávíte dostatek času, abyste si s nimi udrželi pevné vazby.

Blíženci a práce

Hvězdy říkají, že pro blížence bude tento rok nejlepší, když budou pracovat o samotě. Je důležité vybudovat si dobré vztahy se svými kolegy a nadřízenými, někdy je ale nejlepší strávit nějaký čas sám o samotě, aby práce šla od ruky. V práci se toho od vás bude v roce 2020 očekávat více než v minulém roce. Budete pracovat tvrdě a rychle i přesto, že se budete potýkat se stresem, zkuste si z toho vzít to nejlepší a z mírného stresu čerpat i jeho výhody. Díky tomu si vás váš šéf všimne a budete moci na něj zapůsobit v tom nejlepším světle. 

Blíženci a peníze

V roce 2020 se blíženci o peníze nebudou moc strachovat. Budete mít dostatek na všech účtech a dokonce něco nazbyt na zábavu. Snažte se jen vaše finance udržet v harmonii.

Blíženci a zdraví

Pokud si chtějí blíženci v roce 2020 udržet dobré zdraví, budou muset tento rok o něco více pracovat na sobě a na své fyzičce. Pokud se chystáte hubnout, čeká vás více cvičení a neměli byste zapomínat ani na stravu bohatou na vlákninu. Cvičit byste měli i svůj mozek, nezapomínejte ale ani své mysli dopřávat dost odpočinku, abyste si udrželi mentální zdraví. 

Shrnutí horoskopu pro blížence na rok 2020

Tento rok se blíženci budou muset více zaměřit na zdokonalování sebe sama, svých vztahů a práce. Vaše koníčky vám přinesou zábavu stejně tak jako lidé, na kterých vám záleží.

Text je volným překladem horoskopu ze stránek sunsigns.org.

Zpět do obchodu