Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

2020 Horoskop: BÝK

horoskopy 2020-02

Horoskop na rok 2020 předpovídá, že se lidé narození ve znamení býka budou chtít dostat zpět do pohybu a proudu života. Minulý rok jste pravděpodobně museli čelit mnoha změnám. A tak v roce 2020 bude naopak potřeba, abyste zajeli zpět do známých kolejí, které dobře znáte. Tento rok pro vás bude vesměs stabilní, pokud se naučíte udržet si tempo. Jakmile přijde na změny, budete muset brát v potaz mnoho věcí. To vám možná bude znemožňovat soustředit se, ale měli byste to zkusit vydržet. 

Charakteristika býků

Pokud jste se narodili mezi 21. dubnem a 21. květnem, pak je vaše sluneční znamení býk. Býci jsou srdeční a přátelští lidé. Hluboce jim záleží na ostatních lidech, stejnou měrou se starají ale i o sebe a své prospěchy. Tvrdě pracují na svých cílech, což jen potvrzuje jejich další charakteristiku, a tím je jejich odhodlání a ambice. Někdy mohou být býci žárliví a tvrdohlaví, ale kdo občas není? Tyto povahové rysy býkům v roce 2020 pomůžou nejen k potřebným změnám, ale i celému horoskopu.

Býci a láska

Láska bude tento rok u býků stabilní. V tomto roce naleznete se svým partnerem harmonii a je to vhodný čas k tomu zjistit, co od daného vztahu vlastně chcete. Možná se teď zcela nehrnete do nějakých změn, ale prostor k hloubání se vám může v budoucnu hodit. Nemusíte se ale bát, hvězdy říkají, že pravděpodobně nastanou jen drobné a jemné změny spíš než ty velké.
Pokud jste svobodní býci, tento rok je vhodný k tomu zapracovat na své schopnosti flirtovat a být romantický. Být okouzlující a temperamentní vás do vztahu může snadno dostat.
Snažte se trochu upozadit vaši denní, mnohdy nudnou rutinu a nahraďte ji novými a vzrušujícími věcmi, které okoření váš vztah. Bude také důležité, abyste si upevnili vztahy s rodinou a přáteli, nebuďte ale příliš impulzivní a spíše jděte na věc s lehkostí. I drobnosti a malé krůčky mohou zapříčinit ty největší změny ve vztazích. Proto nejednoho býka čeká v roce 2020 svatba nebo dokonce miminko!

Býci a práce

Astrologie předpovídá, že se býci budou muset v tomto roce zvláště snažit v profesní rovině, aby dosáhli úspěchů a svých cílů. Budete pěkně zaneprázdnění a váš diář se bude hemžit různými schůzkami a úkoly. 2020 je skvělý rok pro podnikatele, ale může to být i stresem pořádně nabité období. Nejvhodnější by pro vás bylo, kdybyste mohli ve své práci využít svou kreativitu. Zkuste se tedy zamyslet, jak ji zakomponovat do své pracovní náplně.

Býci a finance

Zatímco už možná nechcete myslet na minulý rok, tento rok bude mít velký vliv na vaše finance. Pokuste se v tomto směru opravit jakékoliv škody, které jste mohli v uplynulém roce napáchat, než na vás začne působit retrográdní Merkur.

Býci a zdraví

Ujistěte se, že děláte správná rozhodnutí, i kdyby vám to mělo trvat delší dobu. V roce 2020 budete muset zapracovat na organizaci vašeho času, peněz a stejně tak i zdraví. Pokuste se do své rutiny dostat více aktivity, sportu a cvičení a nezapomeňte ani na vyváženou stravu, abyste si udrželi co možná nejlepší zdraví. 

Shrnutí horoskopu pro býky na rok 2020

Býci budou v tomto roce poměrně zaneprázdnění a nebude vždy lehké z 2020 vytřískat co nejvíce. Býci by se měli tento rok zaměřit na zdokonalování sebe sama a když neví, jak postupovat dál, tak vždycky jsou tu přátelé či rodina, kteří napoví.

Text je volným překladem horoskopu ze stránek sunsigns.org.

Zpět do obchodu