Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

2020 Horoskop: KOZOROH

horoskopy 2020-10

Hvězdy říkají, že rok 2020 je skvělým rokem pro práci na sobě samých a zdokonalování se. Ať už se snažíte zdokonalit svůj milostný, společenský, pracovní či osobní život, tento rok toho můžete dosáhnout, když budete skutečně chtít. Nic pro vás není nemožné, jen na tom bude potřeba pořádně zapracovat. 

Charakteristika kozorohů

Kozorozi jsou narozeni mezi 23. prosincem a 20. lednem. Jsou to silně prakticky založení jedinci. Jsou vytrvalí, ambiciózní a často perfekcionisti. Dávají si pozor, jaký krok a rozhodnutí udělají do budoucna. Umí být pěkně pesimističtí, to jsou ovšem schopni maskovat jejich nešetřícím humorem.

Kozorozi a láska

Letošním středobodem vašeho vesmíru bude láska. Je na čase se oddat dlouhodobému vztahu, pokud už v nějakém nejste. Nebojte se vztah posunout o vyšší level, jako je například sestěhování, zasnoubení, svatba nebo dokonce početí. Pokud jste svobodní, ale raději byste byli zadaní, pak zkuste zapátrat ve známých vodách, například mezi přáteli. Někdo z vašich přátel by vám mohl být skvělým partnerem, neboť už jen vaše přátelství znamená, že máte něco společného.
Ujistěte se ale, že víte, co od vztahu chcete a nezapomínejte ani na partnerovy potřeby. V roce 2020 si budete vytvářet nová přátelství. Možná vás začnou přitahovat lidé odlišní od vašich současných přátel. Tím do svého života přinesete nové změny a příležitosti.

Kozorozi a práce

V roce 2020 budete mít v práci jasněji definované cíle než uplynulý rok. Vaši klienti a kontakty z minulého roku se vám budou hodit na cestě za úspěchem ve vašem podnikání. Nezapomínejte na vytváření si nových klientů a pevnějších vztahů s vašimi spolupracovníky, to je totiž pro vaši kariéru také důležité. Pomůže vám to se zviditelnit před vašimi nadřízenými, čímž byste si mohli přivydělat nebo získat nějakou odměnu.

Kozorozi a peníze

Čekají vás jisté problémy ve finanční oblasti, ale zároveň k vám budou chodit i příležitosti k výdělkům. Navzdory tomu budete mít rozpočet lépe pod palcem. Tento rok budete mít lepší přehled o penězích, což by vám mohlo velmi pomoct. Nezapomínejte na své cíle.

Kozorozi a zdraví

I přesto, že pečujete o svou vnitřní stránku, neměl by váš zevnějšek trpět. Ujistěte se, že dostatečně cvičíte a zharmonizujte si vaši stravu. Naštěstí ale v roce 2020 nebudete moc nemocní. I tak byste měli pravidelně navštěvovat doktora, zejména zubaře. Pozor na své zdraví si dejte hlavně během retrográdního Merkuru.

Shrnutí horoskopu pro kozorohy na rok 2020

Tento rok uvidí kozorozi věci v novém světle. Budete prahnout po vnitřní harmonii, stejně tak i míru všude kolem. Budete také více ve spojení se svým náboženstvím. Ať už děláte cokoliv, budete chtít pracovat na zdokonalování svého vnitřního já.

Text je volným překladem horoskopu ze stránek sunsigns.org.

Zpět do obchodu