Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

2020 Horoskop: LEV

horoskopy 2020-05

Pro lvy bude rok 2020 rokem osobního rozvoje, což by měla být skvělá zpráva snad pro každého z nich. Budete mít mnohem více energie na dokončování prací, a navíc vám i zbyde na mimopracovní činnosti. Vaše kreativita bude na vrcholu, nemusíte se ale bát, že byste tím ztratili svůj realistický pohled na věc. Rok 2020 je skvělým rokem k pracování na svých snech a cílech. Tento rok dokážete cokoliv, pokud se budete dost snažit, a to i během retrográdního Merkuru!

Charakteristika lvů

Lvi jsou narozeni mezi 23. červencem a 22. srpnem. Je to páté znamení zvěrokruhu, které je plné ambiciózních lidí, kteří udělají cokoliv pro to, aby dosáhli svého. Jakmile dosáhnout svého cíle, nemají problém se podělit o svou výhru. Těžko byste narazili na úzkoprsého lva. Většina lvů je kreativní, milují zábavu a je prostě radost být v jejich blízkosti. Přestože si jsou vědomi toho, že k úspěchu lze dojít jen těžkou prací, nezapomínají ani na zábavu.

Lvi a láska

Lvi čekají ve vztazích, milostných i přátelských, změny. Mohou se objevit nějaké problémy s vaším partnerem, a to ať už jste s tím pravým, nebo ne. Pak se můžete rozhodnout mezi dvěma možnostmi, buď se snažit věci vyřešit, nebo se na všechno vykašlat. Tento rok se budete chtít více dozvědět o svém partnerovi, což se ukáže jako vzrušující nebo hrozné podle toho, na co přijdete.
Pokud hledáte nový vztah, pak budete pravděpodobně šťastnější v příležitostných vztazích než v nějakém hlubším závazku. A právě možná nezávazný vztah je to, co budete tento rok potřebovat. Rozhodně ale neranděte s přáteli! To by vedlo jen k samým potížím. S přáteli a rodinou budete muset v roce 2020 dělat jisté kompromisy a budete se muset sem tam spolehnout sám na sebe. Pokud jste ale pravý lev, pak tohle pro vás nebude problém.

Lvi a práce

V roce 2020 budou lvi mnohem více zaměření na práci než kdy jindy. I přesto, že v práci budete muset někdy bojovat s nastavenými pravidly, měla by být pro vás práce snadná, i tak ale zvládnete odvést dostatek výsledků. Snažte se vytvořit si dobré vztahy se svými kolegy a nadřízenými a klidně se s nimi spřátelte. To vám pomůže vytvořit stabilitu v práci a budete vyčnívat nad ostatními. Ujistěte se, že se neděje pravý opak a nevytváříte naopak nějaké konflikty.

Lvi a peníze

Lvi budou tento rok inklinovat k tomu spíše penězi šetřit, než aby je utráceli. Budete se více zaměřovat na svůj rozpočet a také se o něj více starat než v uplynulých letech. Chopte se různých příležitostí vydělat si více peněz – například investováním.

Lvi a zdraví

Tento rok se budou lvi cítit více impulzivní než obvykle. Budete chtít vyzkoušet nové věci, což je skvělé nejen pro vaši mysl, ale i pro vaše tělo. Můžete si najít zábavu ve zkoušení nových cvičení nebo pokrmů. Pro lvi je tento rok obzvláště důležité jíst zdravě, aby se vyhnuli zdravotním problémům. Obvyklým problémem u lvů je jejich nedostatek spánku, snažte se tedy na tomto zapracovat, abyste zamezili celkové únavě a zdravotním problémům, které by únava mohla přinést.

Shrnutí horoskopu pro lvy na rok 2020

2020 bude rok změn jako každý jiný rok, což ale neznamená, že by to pro vás měl být rok náročný. Očekávejte jednoduché a radostné období. Nebojte se chopit příležitostí, které mohou zlepšit váš život, a opusťte své zlozvyky. 

Text je volným překladem horoskopu ze stránek sunsigns.org.

Zpět do obchodu