Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

2020 Horoskop: PANNA

horoskopy 2020-06

Rok 2020 bude pro panny více či méně stejný jako rok 2019. Což ovšem neznamená, že byste neměli prostor se zdokonalovat. Každý rok bez ohledu na horoskopy by měly panny pracovat na svém osobním životě, a to i když se váš společenský a pracovní život zdá ustrnulý.

Charakteristika panny

Panny jsou narozeny mezi 22. srpnem a 23. zářím. Je to šesté znamení zvěrokruhu a má všechny stereotypické znaky dobré matky. Panny mají sklony být skromné, praktické a analytické. Samozřejmě se také umějí pořádně strachovat, mít trochu více názorů než většina a v neposlední řadě jim není cizí ani perfekcionismus. Všechny tyto rysy dohromady tvoří inteligentní a konzervativní znamení panny, které všichni dobře známe.

Panna a láska

Pokud jste byli spokojení se svým milostným životem v minulém roce, pak se vám bude líbit i tento rok. Nemusíte prakticky nic měnit v tom, co a jak děláte. Zjistíte, že pokud vám něco dobře funguje, pak byste měli dělat maximum pro udržení si dané věci. Pokud s minulým rokem nejste spokojeni, pak je nejvyšší čas letos něco změnit. Možná jste nekomunikovali nejlépe se svým partnerem, nebo jste možná dokonce s nesprávnou osobou.
Nebojte se udělat jakékoliv změny, kterých je zapotřebí, abyste mohli být opravdu šťastní. Pokud potřebujete, objeví se ve vašem životě spousta nových příležitostí ke změnám nejen v milostných vztazích, ale i rodinných či přátelských. Vždycky ale nejdříve myslete, než začnete mluvit. Může vás to zachránit od mnoha problémů a dohadů “co by kdyby”. 

Panna a práce

Změny, které jste podnikli v uplynulém roce, značně ovlivní i tento rok. Pracovně to budete mít letos podobné jako v roce 2019, možná jen s drobnými změnami. Tento rok uvidíte věci mnohem jasněji a celkově se budete snadněji soustředit na věci. Vaše přirozené schopnosti budou letos doslova zářit, tak se je nebojte použít, kdykoliv budete moct. To vám pomůže zviditelnit se v práci.

Panna a peníze

Tento rok se zdokonalíte v udržování si přehledu nad svým rozpočtem a zacházením s penězi. Budete mít dostatek peněz na to zaplatit všechny své výdaje, stejně tak si budete moct našetřit i něco do budoucna.

Panna a zdraví

Panny budou mít v roce 2020 více energie než v minulém roce. Díky tomu zvládnou více věcí nejen v práci, ale i doma. Je nezbytné pro panny, aby pravidelně cvičily a udržely se tak ve formě. A celkově dobrá péče o tělo zajistí prevenci mnoha nemocem a zraněním. Nepřekračujte ale svoje limity, abyste si neublížili.

Shrnutí horoskopu pro panny na rok 2020

Rok 2020 bude pro panny ve stylu “jaké si to uděláš, takové to máš”. Budete se cítit více impulzivní, zkuste tomu ale nepodlehnout. Pravděpodobně budete více sdílet své vnitřní pocity a emoce s okolím. Vaše činy a kroky letos neoblomně neminou dobré, ale ani špatné následky, zvláště během retrográdního Merkuru.

Text je volným překladem horoskopu ze stránek sunsigns.org.

Zpět do obchodu