Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

2020 Horoskop: RAK

horoskopy 2020-04

Hvězdy předpovídají, že se raci v roce 2020 budou učit hodně o sobě samých tím, že budou pozorovat své okolí a co lidé okolo dělají. Možná vás budou fascinovat děti, kteří vám budou připomínat, jaké to bylo, když jste byli malí. Možná uvidíte milence, kteří vás inspirují k tomu najít takovou lásku i ve svém životě. Anebo vás bude inspirovat váš kolega v práci svým nasazením. Tohle je však jen pár příkladů, které vás mohou inspirovat ke změně v roce 2020.

Charakteristika raků

Raci jsou narozeni mezi 22. červnem a 22. červencem. Jsou čtvrté znamení v západní části zvěrokruhu a mají mnoho skvělých, ale i špatných vlastností. Jsou silně spojeni se svými emocemi a většina jejich povahových rysů vychází právě z této vlastnosti. Raci umí být velmi milující, ale také žárliví. Jsou inteligentní, bystří a vynalézaví, ale také dokážou být tvrdohlaví. Raci jsou obezřetní v tom, co dělají, a nemají moc rádi změny. Nicméně i tak raky v roce 2020 čekají jisté změny.

Raci a láska

V roce 2020 si raci s největší pravděpodobní najdou harmonii ve svých milostných vztazích. Celkově se budou cítit více romantičtí, což váš partner ocení. Pokud jste zrovna svobodný rak, pak je toto skvělý rok na to najít si lásku. Předtím, než se vydáte svou lásku hledat, měli byste si vyjasnit, co přesně od vztahu chcete. Jakmile na to přijdete, začněte s hledáním. Měli byste si najít někoho, s kým budete mít více společného, než abyste se od sebe příliš lišili. Možná by to mohl být někdo z vašich přátel?
Nemusíte se bát být vybíraví ohledně vašeho partnera, neboť hvězdy jsou vám v roce 2020 nakloněny a rozhodně se nemusíte spokojit s “druhým nejlepším”. Stejně jako se budete tento rok cítit více romantičtí, budete i více přátelští. To vám pomůže k sobě přitáhnou více nových lidí a také posilnit vztahy s přáteli a rodinou. Vždy mějte ale na paměti, abyste nejdříve mysleli, než začnete mluvit, zejména v okolí nových přátel. Pokud se někoho nepříjemně dotknete hned v začátku vztahu, nemůžete se divit, když vezme nohy na ramena.

Raci a práce

V práci vás tento rok čekají pravděpodobně nějaké konflikty. Tato předpověď nutně neznamená, že byste s někým měli vyloženě bojovat, ale možná budete s někým soupeřit. Budete muset pracovat tvrdě a věřit si více než vaši kolegové, pokud se chcete v roce 2020 prosadit. Nic špatného se vám ovšem nestane, pokud se rozhodnete se spíše držet zpátky, ale bez práce nejsou koláče, takže jen s průbojností vás čekají dobré a zajímavé věci. Abyste se dostatečně namotivovali, vytvořte si cíle, čeho chcete dosáhnout.

Raci a peníze

V roce 2020 budete mít s financemi štěstí, milí raci! Budete mít dostatek peněz zaplatit všechny nezbytnosti, dokonce něco zbude i na spoření. Živit se svým koníčkem je rozhodně skvělý způsob, jak si přivydělat peníze navíc.

Raci a zdraví

Hladina energie bude u raků v roce 2020 kolísat, i tak byste se měli snažit dostatečně cvičit. Jestli tento rok onemocníte, bude to pravděpodobně z nedostatku pohybu. To by mohlo také zpomalit váš metabolismus anebo vytvořit jiné zdravotní problémy, zvláště pak během retrográdního Merkuru. Zkuste zapojit nějaké nové cvičení a zdravější pokrmy.

Shrnutí horoskopu pro raky na rok 2020

Jako jakýkoliv jiný rok, tak i 2020 bude rokem příležitostí ke změnám. Jste to ale právě vy, kteří změnu musí udělat, můžete se tedy rozhodnout příležitosti buď ignorovat a skončit rok 2020 stejně, jako začal, nebo je chopit za pačesy a vytvořit si tak rok 2020 co možná nejlepším!

Text je volným překladem horoskopu ze stránek sunsigns.org.

Zpět do obchodu