Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

2020 Horoskop: RYBY

horoskopy 2020-13

Hvězdy předpovídají, že vás v roce 2020 bude lákat více dobrodružství a akce, pokud život kolem vás začne být nudný. Budete se cítit více impulzivní, sebevědomí a nezávislí v porovnání s uplynulými lety. Současně budete více realističtí a lépe chápající svět kolem vás. Všechny tyto vlastnosti dohromady přinesou změnu vaší osobnosti.

Charakteristika ryb

Ryby jsou posledním znamením z celého zvěrokruhu, což ovšem neznamená, že by byly horší než kterékoliv jiné znamení. Ryby jsou narozeny mezi 20. únorem a 20. březnem. Mají obrovskou představivost a jsou vysoce kreativní. Občas je pro ně extra těžké vrátit se zpátky na zem a být realistické. Jsou upřímnými a zábavnými přáteli, i když jsou spíše nezávislé osoby. Lidé narození ve znamení ryb jsou tajnůstkářští, obětaví, idealističtí a intuitivní. S trochou představivosti zvládnou ryby cokoliv. 

Ryby a láska

Vaše vztahy budou letos znatelně lepší než v uplynulých letech. Váš společenský život v roce 2020 doslova pokvete. Pokud jste již ve vztahu, pak to s vaším partnerem bude čím dál víc sladší a čeká vás spousta nových přátelství. Čím optimističtější budete ve vašem společenském životě, tím více nových a úžasných lidí si k sobě přitáhnete.
Pokud jste svobodná ryba, pak na vás v roce 2020 čeká jedna či dvě nové lásky. Společenský život bude plný radosti a pozvánek na různé akce. Nebojte se být sami sebou, i když jste mezi lidmi. Neciťte se provinile, vytvářejte si nové přátele, kteří vás přijímají takové, jací jste.

Ryby a práce

V roce 2020 vás bude práce inspirovat k tomu být ještě větší a úžasnější. Využijte svých přirozených schopností a talentů, abyste ve své práci vynikli. Pokud vám současná práce nedovoluje použit tyto schopnosti, pak je to možná vhodný čas zkusit si najít práci, která vám to umožní a ve které budete moct zazářit. Nejlepších výsledků dosáhnete, když budete pracovat s maximální radostí a minimálním tlakem.

Ryby a peníze

Letos se nebudete tolik zaměřovat na peníze, což může způsobit jisté problémy co se týče vašeho rozpočtu. Raději tedy přemýšlejte spíše logicky než kreativně. Snažte se co nejvíc vyhnout lehkovážným útratám.

Ryby a zdraví

Tento rok budete mít více energie než obvykle. Možná si všimnete, že některé zlozvyky až moc ovlivňují váš život. Je na čase, abyste o sebe začali lépe pečovat. Začněte cvičit a zbavte se vašich špatných zvyků! Nepochybujte o sobě a buďte vytrvalí v těchto směrech.

Shrnutí horoskopu pro ryby na rok 2020

2020 bude buď skvělý, nebo nudný rok. Vše záleží na tom, jak vidíte sami sebe. Pokud jste sami se sebou spokojeni a chováte se přirozeně, ať jste kdekoliv a s kýmkoliv, pak pro vás bude rok 2020 naprosto senzačním a strhujícím obdobím.

Text je volným překladem horoskopu ze stránek sunsigns.org.

Zpět do obchodu