Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

2020 Horoskop: ŠTÍR

horoskopy 2020-07

Štíři se budou cítit v roce 2020 volněji, jako by byly osvobozeni od minulosti. Nabytá volnost jim poskytne dostatek odvahy konat více vlastních rozhodnutí. 2020 je skvělým rokem, kdy byste se zase měli začít věnovat svým koníčkům a věcem, které milujete. Budete mít celkově více energie a budete šťastnější, tak toho pořádně využijte k vašemu prospěchu!

Charakteristika štírů

Štíři jsou narozeni mezi 24. říjnem a 22. listopadem. Jsou to osoby plné ambicí, odhodlání, emocí, vášně a nadšení. Štíři mají ovšem i své stinné stránky – umí být žárliví a tajnůstkářští. Cizí jim není ani intuice. Všechny tyto vlastnosti budou v celém roce 2020 štírům pomáhat. Nebojte se tedy dělat si v průběhu čtení zápisky.

Štíři a láska

Váš milostný život se rokem 2020 ponese v podobném duchu jako ten minulý. Čeká vás ale jedna malá změna – 2020 bude znatelně vášnivějším rokem pro všechny štíry. Pokud již jste ve vztahu, budete pravděpodobně tíhnout k romantice a vášnivému sexu. Svobodné štíry čeká velmi podobný rok, pokud budou jednat rychle, aby dostali přesně to, co chtějí.
Ať už jste zadaní, nebo ne, bude pro vás těžké se na poli lásky rozhodovat. Možná budete chtít přenechat kontrolu nad věcmi svému partnerovi a sledovat, kam vás zavede. Váš život poplyne svižně a budete si těžko hledat chvíli na svého partnera, přátele i rodinu. Nezapomínejte však s nimi udržovat kontakt. Snažte se odpočívat ve společnosti přátel. Mějte na paměti následky, jaké mohou vaše rozhodnutí a činy mít.

Štíři a práce

2020 není pro štíry příliš produktivním rokem. Současná práce vás bude nudit, takže možná pocítíte volání po změně zaměstnání. To je ovšem závažné rozhodnutí a mělo by být řádně promyšleno. Najděte si práci, která půjde ruku v ruce s vašimi schopnostmi a tím, co máte opravdu rádi. Nedává žádný smysl, abyste odešli z nudné práce a nastoupili do další stejně nudné. Vyslyšte své volání a následujte ho.

Štíři a peníze

Tento rok bude naprostá pohoda, co se týče financí. Pokud máte nějaké důležité otázky ohledně rozpočtu a svých financí, nebojte se promluvit si se svým bankéřem či finančním poradcem. Ujistěte se, že splácíte všechny dluhy a že lidé, kterým jste půjčili, dělají to samé. Zjistíte, že umíte být pěkně přesvědčivý, dokonce i během retrográdního Merkuru. 

Štíři a zdraví

Štíři ucítí nárůst energie, a to dokonce tak velký, že si kolikrát nebudou ani vědět rady, co s takovým množstvím energie dělat. Vhodné by bylo například věnovat se svým zájmům, trávit čas s přáteli či cvičit. Prvních pár měsíců nového roku využijte k harmonizaci a vyladění vaší stravy. To vám zrychlí metabolismus a udrží vás zdravé po zbytek roku. 

Shrnutí horoskopu pro štíry v roce 2020

Nezažijete tolik změn, pokud se aktivně nechopíte příležitostí, které vám vaše víra přinese. Dělejte pouze ta rozhodnutí, u kterých víte, že vám zlepší život.

Text je volným překladem horoskopu ze stránek sunsigns.org.

Zpět do obchodu