Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

2020 Horoskop: STŘELEC

horoskopy 2020-09

Hvězdy říkají, že se jedinci narození ve znamení střelce budou v roce 2020 cítit sebevědoměji. To vám pomůže s mnoha aspekty v životě. Budete tíhnout k vyřešení a dořešení problémů, které mohly vzniknout v minulém roce. Přichází vhodný čas na to vyřešit si minulost a vytvořit si tak lepší cestu do budoucna. Měli byste se naučit být trpěliví, společenští a nebát se výzev, pokud chcete mít nějaký vliv.

Charakteristika střelců

Střelci jsou narozeni mezi 23. listopadem a 22. prosincem. Mají mnoho skvělý povahových rysů, ale také i pár horších. Jsou optimističtí, nezávislí, zábavní (a že milují zábavu!), lehkovážní, upřímní, neposední a přímí.

Střelec a láska

V roce 2020 budete hledat změnu v rychlosti, jakou se žene váš milostný život, a to ať už jste svobodní, nebo zadaní. Pokud jste svobodní, pak nastává správný čas pro hledání partnera. Tím se může stát spíše někdo nový než například váš kamarád nebo bývalý. Čekají vás nové známosti a přátelé, vzláště pokud zabrousíte do nových vod a zkusíte nové věci.
Pokud již jste ve vztahu, ale nejste šťastni, pak se nebojte vztah rozbít, zejména pokud vám to neklape během retrográdního Merkuru. 2020 je ale skvělý rok i pro posunutí vztahu na vyšší level. Mohou nastat změny v rodinných i přátelských kruzích. Budete si také klást otázky ohledně svatby a těhotenství, pak je vhodné obklopovat se optimismem, který udrží vašeho ducha ve výšinách lásky a víry. Pokud je někdo z vašic přátel ve znamení střelce, budťe k nim citliví a ohleduplní a netlačte je někam, kam nechtějí.

Střelec a práce

Astrologie říká, že v práci vás čeká pořádný progres. Budete pracovat více než obvykle, což vám pomůže na cestě za úspěchem v průběhu celého roku. Práce vás může letos pěkně energeticky ždímat. Únava, jakou to může způsobovat, bude chvílemi otravná, ale díky tomu se naučíte pořádně odpočívat po práci. Nebojte si v práci říct o nějaký projekt, na který víte, že máte, nebo začněte s vlastním podnikáním.

Střelec a peníze

Pokud tento rok budete pracovat tvrdě, pak získáte prakicky všechno, čeho byste chtěli v 2020 kariérně dosáhnout. Budete mít více peněz než obvykle, zaplatíte všechny účty a také něco našetříte. 2020 je skvělý rok pro velké finanční obnosy. 

Střelec a zdraví

Tento rok budete plní energie, tak toho patřičně využijte. Snažte se cvičit, kdykoliv to půjde, ale netlačte na sebe příliš, abyste si neublížili. Pokuste se také jízt co nejlépe, předejdete tak stravovacím či střevním potížím. Vyhněte se přílišnému alkoholu, neboť vaše játra budou letos náchylné k onemocnění. Zěmřte se letos na dostatek vlákniny ve stravě, zejména koncem roku 2020.

Shrnutí horoskopu pro střelce na rok 2020

2020 přinese střelcům mnoho změn do života. Pokud ale budete ty správná rozhodnutí, pak i změny budou skvělé a ku prospěchu. Tento rok budete schopni dělat svá vlastní rozhodnutí.

Text je volným překladem horoskopu ze stránek sunsigns.org.

Zpět do obchodu