Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

2020 Horoskop: VÁHY

horoskopy 2020-08

Hvězdy říkají, že 2020 bude pro váhy snadnějším rokem než obvykle. Budete mít méně zodpovědnosti a více času dělat to, po čem toužíte. Vaše koníčky vám letos budou přinášet mnoho radosti. 2020 je skvělým rokem pro zaměření se na sebe a své vztahy. 

Charakteristika vah

Váhy jsou narozeny mezi 24. zářím a 23. říjnem. Lidé ve vahách mají rádi život v harmonickém stavu a o stejný stav usilují i v životech lidí kolem nich samotných. Jsou velmi společenští, okouzlující a romantičtí. Jsou rovněž velmi kreativní a inteligentní. 

Váhy a láska

Pokud jste měli v minulosti problémy ve vztazích, nemusíte se letos obávat. V roce 2020 je jen malá šance chaosu a zmatků, za to velká šance dostat do vztahů rovnováhu. Ale ujistěte se, že jste nezapomněli na všechny lekce, které vám život nadělil, neboť i tento rok pro vás budou velmi přínosné. Obecně budete chtít mít váš milostný život více pod kontrolou.
Nedovolte svému partnerovi, aby na vás tlačil, a ani se neusazujte s někým, s kým víte, že nebudete dlouhodobě šťastní. Prostě to ani nezkoušejte! Můžete si ale sem tam povyrazit, pokud to nenaruší vaše plány do budoucna. S přáteli a rodinou vás čeká lehký rok bez vážných problémů, tak si čas strávený s nimi pořádně užijte.

Váhy a práce

V roce 2020 budou mít váhy silnou potřebu pracovat více než obvykle. Také budete tíhnout ke svým koníčkům. Nemusíte se bát, že byste se letos nudili, ovšem v tom dobrém slova smyslu. Každý si však zaslouží jednou za čas zvolnit, tak se neciťte provinile, pokud na chvíli zpomalíte. V práci se nikam nehrňte a udržujte si kolem sebe kolegy. Jejich přítomnost vám může pomoci být v práci efektivnější. Zaměřte se na týmovou práci, zejména během retrográdního Merkuru.

Váhy a peníze

V roce 2020 vás čeká méně velkých výdajů, ale ty, které přeci jen přijdou, zanechají znatelnou díru ve vašem rozpočtu. Snažte se letos šetřit, ale nebojte se se trochu rozmazlit koncem roku.

Váhy a zdraví

Tento rok se zaměřte na své zdraví. Prvních pár měsíců v roce 2020 se budete cítit plní energie, tak toho pořádně využijte! Váhy jsou notoricky líné, co se týče cvičení, tak se pokuste tento stereotyp prolomit. Dejte si pozor na přejídání a omezte sladká a mastná jídla.

Shrnutí horoskopu pro váhy na rok 2020

Váhy budou rokem 2020 snadno proplouvat. Ujistěte se, že se tento rok bavíte a čas umíte chytře využít. Roky, jako je tento, nepřichází moc často.

Text je volným překladem horoskopu ze stránek sunsigns.org.

Zpět do obchodu