Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

2020 Horoskop: VODNÁŘ

horoskopy 2020-11

Vodnáři se mohou v roce 2020 těšit na mnoho příležitostí. Rok 2020 je vhodným obdobím pro zdokonalování sebe sama a vašeho okolí. Budete se cítit více impulzivní, což může přinést jisté změny do vašeho života. Budete také přímočařejší, což vám umožní se prosadit, buďte však opatrní.

Charakteristika vodnářů

Vodnáři jsou narozeni mezi 21. lednem a 18. únorem. Mají mnoho skvělých povahových vlastností, stejně však taky pár špatných. Vodnáři jsou velmi přátelští a upřímní, zejména ve společnosti svých přátel. Milují nezávislost a kreativitu. Jsou inteligentní, někdy až moc věcní a nestranní.

Vodnáři a láska

Letos se budete cítit extra vášnivě s vaším partnerem. Pokud nejste ve vztahu, je na čase zapracovat na hledání. Budete více romantičtí a okouzlující, což vám může snadno přivést do života nového partnera. Co se týče vašeho současného partnera, vaše spontánnost přinese do vztahu hodně zábavy a vzrušení, zejména do manželství, což může věci pěkně okořenit.
Pokud jste svobodní, měli byste navštívit nová místa a poznat tak nové lidi. Letos můžete zažít románky spíše s novými lidmi než v kruzích přátel. Také budete více emotivní a uvolnění se svými přáteli a rodinou. Nebojte se být sami sebou a pokud se s někým již nechcete vídat, nemusíte. Dovolte si být sami sebou. 2020 je také skvělý rok pro početí miminka.

Vodnáři a práce

Hvězdy říkají, že vás v práci v roce 2020 čekají úspěchy, ale i změny. Budete muset více spolupracovat se svými kolegy. Nesnažte se být příliš impulzivní. Tohle je byznys, místo, kde je vhodné být vážnější. Pokud se chcete ve své práci zlepšit a posunout dál, budete muset udělat jisté změny a být více profesionálnější.

Vodnáři a peníze

Co pro vás znamenají peníze? To pro vás v roce 2020 bude triviální otázka. Budete mít dostatek peněz na zaplacení všech účtů a splatíte i nějaké dluhy. Budete si moct dovolit téměř cokoliv, co budete chtít, to je sice zábava, ale dejte si pozor, abyste znovu neupadli do dluhů.

Vodnáři a zdraví

Tento rok se budete muset rozhodnout, co chcete dělat se svým zdravím. Možná jste do teď měli nějaké zdravotní problémy, teď je na čase se rozhodnout, jaký bude vás další krok. Pokud můžete, zkuste cvičit, ale netlačte na sebe moc. Poznejte své limity. Pijte dostatek vody, jezte zdravě a dopřejte si dostatek spánku. 

Shrnutí horoskopu pro vodnáře pro rok 2020

Čekají vás jisté změny. Nové příležitosti, lidé a změny půjdou vaším směrem. Vodnáři musí přijít na to, kdy je jejich kreativita a přirozené vlastnosti k užitku i zábavě. 

Text je volným překladem horoskopu ze stránek sunsigns.org.

Zpět do obchodu