Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

2021 horoskop: BERAN

beran

Horoskop pro Berana předpovídá v příštích dvanácti měsících mnoho změn, s velkou pravděpodobností se bude jednat o změny k lepšímu. Jupiter, Uran, Mars a Pluto mají tento rok na toto znamení velký planetární vliv, nejsilnější potom při jarní rovnodennosti a při zimním slunovratu. Během celého roku budete čelit mnoha rozhodnutím. Přestože budete ovlivněni planetárním uspořádáním, vaše volby musíte nakonec učinit sami. Tyto rozhodnutí nakonec ztvární, jak bude váš rok vypadat.

Charakteristika beranů

Pokud jste se narodili mezi 20. březnem a 20. dubnem, pak je vaše sluneční znamení beran. Berani jsou povahou dobrodružné a entuziastické duše. Berani milují milovat a jsou snadnými platonickými láskami. Hvězdy předpovídají beranům klidný rok, ale rozhodně se nebudou nudit oni, ani jejich okolí.

Beran a láska

Rok započne postavením Venuše v Kozorohu, což bude trvat až do března. Během tohoto období pro vás bude mnohem snažší komunikovat se svým partnerem. Pokud jste nezadaní, je zde velká pravděpodobnost, že se v této době s někým seznámíte.

Pokuď jste tedy ve vážném vztahu, může se stát, že vám vyvstanou problémy z důvodu nedostatečné komunikace nebo vášnivé náklonnosti k jiným lidem. Pokud se tak stane, bude to spíše v první polovině roku, kdy se Mars nachází ve Vahách. Tato kombinace vzbuzuje vášeň a více než obvykle vede ke sporům a hádkám. Pokud tedy nedokážete mluvit o vašich problémech a hledat kompromisy, může se stát, že váš vztah dojde ke svému konci. 

Ať už tedy jste nebo nejste v romantickém vztahu, díky Jupiteru ve Lvu pocítíte velký nárust vášně, což bude trvat od poloviny července až do konce roku. To vás povede do romantického naladění a pokud jste nezadaní, může vám to pomoci začít nový milostný vztah. Pokud již partnera máte, potom si díky těmto zesíleným prožitkům můžete váš vztah vylepšit. Dejte si však pozor na všechna pokušení, protože takový nadbytek vášně někdy může vést až k nevěře.

Beran a práce

Stejně tak jako Venuše v Kozorohu přeje vztahům a lásce, také ovlivňuje vaši komunikaci v práci. Díky tomu pro vás bude mnohem snažší pracovat na projektech, na kterých se podílí více lidí. Podle předpovědi pro tento rok budete lépe vycházet se svými nadřízenými a to především v prvních měsících. Pokud je v plánu vaše povýšeni nebo máte dostat přidáno, stane se tak s největší pravděpodobností v lednu nebo v únoru.

V průběhu postavení Merkuru ve Vahách, ke kterému dojde od začátku roku do července, budete v práci velmi zaneprázdnění. To také povede k mnohem větší produktivitě. Tyto dvě skutečnosti se budou vzájemně vyrovnávat, avšak pokud si nedopřejete dostatek odpočinku, budete se cítit poměrně vystresovaní.

Beran a peníze

Vstup Jupiteru do Lva v polovině července značí změnu vaší finanční situace. Může se jednat o zlepšení ale i o zhoršení, vše záleží na vašich činech a investicích. Využijte tento rok svých přirozených talentů. Mohl by to být rok, kdy vám váš koníček začne vydělávat peníze. Pokud uvažujete o koupi nemovitosti, tento rok by tomu byl nakloněn. 

Beran a rodina

Vliv Jupiteru také tento rok ovlivní vaše rodinné vztahy. Budete se cítit více hraví, což může pozitivně ovlivnit vztah s vašimi dětmi a ostatními mladšími příbuznými. To však nemusí nutně znamenat, že je ideální čas na další potomky. Pokud už děti máte, jednoduše s nimi začněte trávit více času.

Postavení Neptunu v rybách nabádá Berana zůstat po celý rok nesobecký a strávit více času se svou rodinou. Udělejte pro ně vše, co můžete. Tento rok mají všechny maličkosti mnohem větší váhu než jedno velké gesto. Za vše, co pro ně uděláte, sklidíte mnoho vděčnosti.

Beran a zdraví

Předpověď pro rok 2021 nabádá k většímu sebepozorování. Především byste se měli zaměřit na své psychické zdraví a zvážit jeho upevnění meditací nebo jógou. Může vám to pomoci se snížením hladiny stresu, což se pozitivně odrazí také na ostatních aspektech vašeho zdraví.

Beran a společenský život

Již zmiňované postavení Venuše v Kozorohu vylepší váš společenský život začátkem kalendářního roku. Je zde velká pravděpodobnost, že v průběhu prvních měsíců najdete  jednoho nebo hned několik nových přátel.

Pohyb Jupiteru skrz znamení vám také přispěje ke zlepšení společenského života. Od začátku roku se až do poloviny července bude Jupiter nacházet v Raku. Poté se přesune do Lva, kde zůstane až do konce roku 2021. Tento posun je nakloněn cestování do nových míst. Můžete to podniknout s jedním z vašich přátel, ale stejně tak dobře si můžete najít nové přátele na cestách. 

2021 předpověď

Přesun Jupiteru do Lva v polovině července povede k nárustu kreativity u všech narozených ve znamení Berana. Budete toužit po větším sebevyjádření a povzbudí vás to k většímu riskování ve vašem každodenním životě. Také se budete cítit více hraví, což také může mít vliv na vaši kreativitu.

Během téměř celého roku (až do Štědrého dne) se Saturn bude nacházet ve Štíru a zároveň v osmém Domě. Saturn v osmém Domě vždy značí změy ve vašem životě. Teď je ten správný čas zamávat se svými zlozvyky a začít pěstovat něco lepšího. Může to znamenat výpověď v práci, ukončení vztahu s vaším partnerem nebo odříznutí toxického přátelství. Je to také čas vhodný k sebereflexi a zaměření se na duchovní otázky. Obraťte se k něčemu vyššímu a možná tak získáte odpovědi, které v životě hledáte.

V neposlední řadě se během roku 2021 bude Pluto nacházet v Kozorohu. To přispívá k vaší vnitřní touze po změně. Možná budete cítit, že zápasíte ve více oblastech vašeho života včetně vaší kariéry a milostných a rodinných vztazích. Následujte svou intuici, která přispěje k obratům k lepšímu. V průběhu se to může zdát velmi obtížné, avšak vše nakonec povede ke zdárnému konci.

Závěr

Celkově vzato tento rok přinese mnoho změn, ve většině z nich půjde k obratům k lepšmu. Pluto, Neptun a Jupiter budou mít tento rok největší vliv. Podle předpovědi se budete cítit více kreativní, pečující a pocítíte nárust energie během různých období roku. Z důvodu všech nastávajících změn vás předpověď nabádá, abyste se skutečně zamysleli nad každou vaší změnou. Hvězdy a planety jsou zde pro vaši podporu a vedení, avšak volby nakonec vždy činíte vy sami.

Text je volným překladem horoskopu ze stránek sunsigns.org.

Zpět do obchodu