Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

2021 horoskop: BLÍŽENCI

blizenci

Horoskop Blíženců na rok 2021 poukazuje na nepatrné změny ve většině oblastech života - především však v otázce financí a společenského života. Díky vlivu planet Jupiter, Neptun a Pluto se tento rok budete cítit charismatičtí a kreativní.

Charakteristika blíženců

Blíženci jsou narozeni mezi 22. květnem a 21. červnem. Bývají často okolím nepochopeni kvůli jejich duální povaze a velmi často působí jako dvě osoby v jedné. Právě proto jsou symbolem tohoto znamení dvojčata.
Mezi přednosti blíženců patří jejich přirozená inteligence a kreativita. Milují získávání nových přátel a pak se jich také držet. Zvyknout si na člověka narozeného ve znamení blíženců může být obtížné. Ale jakmile jim prozumíte, přinesou do jakéhokoliv života spoustu radosti. Pro blížence to budou právě přátelé, kteří jim pomohou, aby byl rok 2021 co nejlepší.

Blíženci a láska

Vaše milostné vztahy se tento rok prohloubí více, než tomu bylo doposud. Jestliže jste svobodní, mohlo by to znamenat, že lásku najdete u některého z vašich přátel. Pokud už romantický vztah máte, připravte se na to, že bude ještě lepší než v předchozích letech. Věnujte pozornost vašemu partnerovi, abyste zlepšili intimitu ve vašem milostném i sexuálním spojení.

Blíženci a práce

Začátkem října se pro vás práce stane poměrně stresující. Budete muset pracovat více a zároveň vás čeká častější řešení problémů s vašimi kolegy. Ti se mohou zdát poněkud otravní a vaši pomoc budou potřebovat více než obyvkle. Zkuste však zachovat chladnou hlavu, podle horoskopu se díky těmto zkušenostem můžete naučit lépe zvládat řešení konfliktů.

Blíženci a peníze

Tento rok je pro Blížence v oblasti financí mimořádně šťastný. Od ledna až do května se Venuše bude nacházet v Kozorohu. Je to ideální čas pro jakékoliv změny, a to především pro ty, které zahrnují obchodování například s akciemi. Po celý rok 2021 bude Saturn ve spojení s Plutem, v této době je důležité mít své finance pod dohledem. Nenechte však druhé, aby vám spravovali vaše peníze. Toto doporučení zahrnuje jak členy vaší rodiny tak velké banky, kterým byste tento rok neměli příliš důvěřovat.

Blíženci a rodina

Mars se bude nacházet ve Vahách od první poloviny roku až do pozdního července. Toto spojení vám pomůže vylepšit vztahy s vašimi dětmi a s ostatními mladšími členy rodiny. Bude to především díky nárustu vaší kreativity a dobré nálady. Ostatní rodiče a starší příbuzní vás budou chválit za vaše skvělé intrakce s dětmi. Pokud se chystáte přijít do jiného stavu, tento rok je velmi dobrou volbou.

Blíženci a zdraví

Tento rok je pod vlivem Jupiteru, což je velkým přínosem pro váš fyzický i duševní růst. Můžete si zlepšit psychické zdraví a prohloubit vaše vědomosti. Pokud svému tělu dopřejete dostatek pohybu během Merkuru v retrográdu, budete se také těšit ze zlepšení svého fyzického zdraví.

Blíženci a společenský život

V této oblastí bude váš život jenom růst. Přichází perfektní čas požádat o radu své přátele kdykoliv to budete potřebovat. Vaši přátelé vás velmi rádi podpoří ať už v otázce financí nebo v ostatních rovinách. Vaše přátelství se tento rok velmi prohloubí, což může vést k potenciálnímu romantickému vztahu. V polovině července vstoupí Jupiter do Lva, což vám pomůže zlepšit vaše komunikační schopnosti a budete se cítit více společenský. Je to příležitost vyrazit ven a poznat nové lidi, díky kterým se vám také mohou otevřít nové možnosti. Celkově vzato pro vás budou tyto nové vztahy velmi přínosné.

2021 předpověď

V tomto roce má velký vliv na vaši přestavivost planeta Neptun. Budete mít chuť cestovat nebo zkoušet nové věci. Také se budete cítit více kreativní, což vás může vést k novému koníčku nebo ke studiu cizího jazyka. Můžete dělat spoustu úžasných věcí, pokud na ně budete mít peníze. Předpověď Blíženců na rok 2021 doporučuje nezaobírat se již minulostí. Nenechte nic z předchozích let držet vás zpátky před možným pokrokem tohoto roku. Teď není správný čas navrácení se k vašemu starému zaměstnání, k ex-partnerovi nebo k čemukoliv dalšímu.

Shrnutí

Rok 2021 přichází s mnoha změnami a to především ve vašem společenském životě. Udržujte blízké spojení se svými přáteli, ale nebojte se říci sbohem toxickým vztahům. Ujistěte se, že trávíte dostatek času se svou rodinou a s partnerem. Pokud budete pěstovat zdravé vztahy, potom pro vás bude tento rok úspěšný.

Text je volným překladem horoskopu ze stránek sunsigns.org.

Zpět do obchodu