Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

2021 horoskop: BÝK

býk

Horoskop pro rok 2021 odhaluje potřebu využít změny a přijetí nových možností. To může být pro tvrdohlavého a stabilního Býka obtížný úkol, avšak vaši blízcí budou stát celý rok při vás a poskytnou vám dostatek podpory a pomoci. Tento rok se skutečně vyplatí zariskovat.

Charakteristika býků

Pokud jste se narodili mezi 21. dubnem a 21. květnem, pak je vaše sluneční znamení býk. Býci jsou srdeční a přátelští lidé. Hluboce jim záleží na ostatních lidech, stejnou měrou se starají ale i o sebe a své prospěchy. Tvrdě pracují na svých cílech, což jen potvrzuje jejich další charakteristiku, a tím je jejich odhodlání a ambice. Někdy mohou být býci žárliví a tvrdohlaví, ale kdo občas není? Tyto povahové rysy býkům v roce 2020 pomůžou nejen k potřebným změnám, ale i celému horoskopu.

Býk a láska

Podle předpovědi vás v tomto roce nečeká příliš mnoho změn, což však vůbec nemusí být špatná věc. Pokud jste svobodní, pravděpodobně tomu tak nyní i zůstane. Pokud jste ve vztahu, potom v něm také zůstanete. Zároveň se zdá, že váš vztah bude tento rok pokračovat ve stejném rytmu jako dosud. Pokud čelíte nějakým problémům, ty vám momentálně zůstanou. Pokud se vše zdá v pořádku, bude tomu tak i nadále.

Býk a práce

Od začátku roku se až po konec července bude Mars nacházet ve Vahách. To předpovídá, že budete mít mnohem víc práce než tomu tak obvykle je. Avšak toto nebeské spojení dále naznačuje, že budete obdaření velkou dávkou energie, abyste všechnu novou práci dobře zvládali. Během tohoto období navíc budete čelit důležitým obchodním rozhodnutím, které budou požadovat hodně přemýšlení abyste se ujistili, že vykročíte správným směrem.

Býk a finance

Hvězdy dále předpovídají, že tento rok bude vhodný k zapojení se do charitativní činnosti. Jelikož totiž budete více pracovat, budete v dobré finanční situaci. Zkuste se o peníze navíc podělit s ostatními. Pokud věnujete nějaký obnos na charitu, udělejte to s dobrým záměrem, ne pro svůj vlastní zisk. To vám pomůže vylepšit si vaši karmu.

Býk a rodina

Pokud máte sourozence, rok 2021 je ideální dobou k obnovení vašeho vztahu nebo k častějšímu setkávání. Čas strávený se členy rodiny, kteří jsou ve vašem věku, může být také užitečný. Udělejte si z rodiny vaše přátele. Rozhodně to bude stát za to! V tomto roce se také pravděpodobně rozroste vaše rodina. To může zahrnovat sňatek, narození dítěte nebo nová osoba stěhující se k některému z vašich členů rodiny. JInými slovy by to také mohlo znamenat propojení se s některým z vašich blízkých, s kým jste v minulosti ztratili kontakt.

Býk a zdraví

Jak už bylo zmíněno, Mars se po celou první polovinu roku bude nacházet ve Vahách. Kvůli tomu pro vás bude práce více stresující, což může mít negativní vliv na vaše psychické zdraví. Naštěstí však budete obdařeni nárustem energie. Využijte tuto nabytou energii k zábavným a odpočinkovým činnostem, abyste vyvážili hladinu vašeho stresu. Skutečně to bude působit přímo zázračně.

Býk a společenský život

Venuše bude v Kozorohu od začátku roku až po začátek března, což vám pomůže dodat vašemu společenskému životu šťávu. Pravděpodobně si najdete nové přátele s podobným smýšlením a koníčky. Je to vhodný čas k cestování nebo k propojení se s novými lidmi přes internet a utváření nových přátelských vztahů.

2021 předpověď

Předpověď pro Býka celkově ukazuje, že to je rok vhodný pro práci sám na sobě skrz kreativitu a komunikaci. Sáhněte po stýkání se s ostaními, pokud je to jen možné. Pokud to možné není, zabývejte se svými zálibami. Dělejte cokoliv, čím zvýšíte svou aktivitu a stanete se lepším. Toto je rok sebe rozvoje, tak se zlepšujte ve všech rovinách, které máte k dispozici. 

Dále se předpovídá, že ve vašem životě přichází konec jedné éry. Cyklus, o kterém je řeč začal kole roku 2007. Mohlo by to znamenat dokončení důležitého cíle nebo to může naznačovat, že je na čase zanechat úkolu, na kterém jste pracovali. To s sebou ponese stres, ale zároveň také výsledek a pocit dovršení. Toto se týká především lidí starších 30 let.

Planeta Uran bude tento rok ovlivňovat váš horoskop a dohlížet na vaši karmickou energii. Zachovejte si čisté srdce a dělejte kroky kupředu jen s čistými záměry. Pokud jsou vaše záměry celistvé, karma vám to oplatí. Abyste si ji ještě zlepšili, zaměřte se na pomoc těm, kteří to potřebují. Využití vaší kreativity může být také ku prospěchu.

Závěr

Celkem vzato, 2021 je rokem vhodným k pozorování sebe sama, k práci na vašich cílech a k propojování se se svými přáteli a blízkými. Pokud se vám toto podaří, potom váš život popluje správným směrem. Nebojte se požádat o pomoc nebo ji sami nabídnout. Buďte laskaví a karma vás odmění.

Text je volným překladem horoskopu ze stránek sunsigns.org.

Zpět do obchodu