Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

2021 horoskop: KOZOROH

kozoroh

Horoskop pro rok 2021 ukazuje, že posledních několik let, stejně tak jako po mnoho příštích bude planeta Pluto v Kozorohu. To je požehnání pro vás a pro všechny ostatní, kteří sdílí vaše sluneční znamení. Zdá se, že příležitosti se k vám pohrnou ze všech směrů. Použijte svou intuici k rozhodování, zda-li těchto nových možností využít. Postupujete pouze když zkoušíte nové věci, ale pokud vám vaše podstata radí něco nedělet, pak je lepší ji poslechnout.

Charakteristika kozorohů

Kozorozi jsou narozeni mezi 23. prosincem a 20. lednem. Jsou to silně prakticky založení jedinci. Jsou vytrvalí, ambiciózní a často perfekcionisti. Dávají si pozor, jaký krok a rozhodnutí udělají do budoucna. Umí být pěkně pesimističtí, to jsou ovšem schopni maskovat jejich nešetřícím humorem.

Kozoroh a láska

Venuše bude ve znamení Kozoroha velkou část ledna, listopadu a prosince. Pokud jste svobodní a chcete někoho oslovit, potom jsou pro tento krok zmíněné měsíce nejvhodnější. S Venuší zdobící vaše znamení vás ostatní budou považovat za přitažlivější než je tomu tak obvykle. Můžete se také cítit více charismatičtí. Obě tyto skutečnosti vám mohou pomoci najít štěstí v lásce.

Kozoroh a práce

Mars prochází v tomto roce mnohými znameními, avšak v Kozorohu stráví poměrně značné množství času (zhruba tři měsíce). Jelikož budete tak často poctěni přítomností Marsu ve vašem znamení, budete se cítit více sebevědomí a charismatičtí. V jistém smyslu budete jednat jako přirozený vůdce. Tím se v práci dostanete do pozornosti a to vám může  pomoci vylepšit váš celkový pracovní výkon. Pokud nepopudíte své nadřízené nebo nebudete nevlídný ke svým podřízeným, můžete tento rok očekávat zvýšení platu nebo povýšení. 

Kozoroh a peníze

Venuše v Kozorohu pomáhá nejen s milostným životem ale také s financemi. To platí speciálně pro ty z vás, kteří jste v manželství nebo zkrátka s někým sdílíte váš rozpočet. Horoskop pro tento rok navrhuje, abyste se v této oblasti spojili s někým dalším. Může to být váš partner nebo finanční poradce. Ať už tak či onak, pokud chcete vylepšit svou finanční situaci, dvě hlavy víc ví.

Kozoroh a rodina

Během Merkuru v retrogradu může být váš rodinný život tento rok poněkud náročný. Pravděpodobně vám to způsobí velkou dávku stresu. Pokud vám to situace dovolí, zkuste strávit nějaký čas mimo domov, abyste se znovu spojili sami se sebou. Ať už jste toho schopni nebo ne, je dobré najít s ostatními členy domácnosti kompromisy. Přestože kvůli tomu nemusíte získat přesně to, co si přejete, pomůže vám to uvolnit napětí. Tehotenství potřebují být naplánované.

Kozoroh a zdraví

Zkuste se tento rok soustředit na své psychické zdraví. Čekají vás časy, kdy se budete cítit zmatení a vystresovaní. Když k tomu dojde, pokuste se strávit nějaký čas pryč od lidí, abyste se uklidnili a načerpali sílu. Je důležité si pamatovat, že vaše psychické zdraví je stejně důležité jako to fyzické. Pokud potřebujete, promluvte si s někým (s přítelem nebo s terapeutem) o svém psychickém zdraví.

Kozoroh a společenský život

Od 8. března do 7. listopadu bude Jupiter ve Škorpionu. Během této doby se budete cítit více charismatičtí. To vám může pomoci přitáhnout, vytvořit a udržet nová přátelství. Následujte svou intuici, abyste odhalili, zda vám ten konkrétní člověk může být dobrým přítelem ještě než tomu věnujete velké úsilí.

Tento rok se bude Saturn nacházet ve Škorpionu. To může mít rozporuplné účinky na váš společenský život. Na jedné straně se budete cítit více tajnůstkářský. Takže zatímco Jupiter vás podpoří při vytváření nových přátelství, Saturn vás bude nabádat, abyste jim nesdělovali všechno. Zároveň budete díky Saturnu ve Škorpionu více emotivní, což vám může pomoci upevnit s některými lidmi hlubší spojení.

2021 předpověď

Mars zůstane v Kozorohu od 17. března do 15. května a potom znovu od 13. srpna do 10. září. Vaše intuice bude během této doby nejsilnější. Využijte toho k učinění důležitých rozhodnutí. Ta se mohou týkat vaší práce, koníčků nebo vašich vztahů. V každém případě je čas přestat prokrastinovat a rozhodnout se.

Tento rok vám Uran přeruší vaše běžné plány se záměrem vymanit vás z vaší rutiny a podniknout něco nového. Pokud jste momentálně v nepříznivé situaci (rodinná situace, atd.), potom najdete odvahu to rozlousknout a vaši pozici vylepšit. Pokud máte nějaké špatné návyky, potom je rok 2021 ideální pro jejich skoncování. Tento rok se můžete stát lepším člověkem. S pomocí planety Uran by to mělo být poměrně snadné.

Závěr

Horoskop 2021 pro Kozoroha předpovídá, že tento rok přichází se svým podílem pozitiv i negativ. Se všemi planetami, které na vaše znamení sesílají požehnání, budete mít více štěstí než smůly. Využijte tohoto roku a zaměřte především na vaše finance a na rodinu. Pokud se vám toto podaří, pak by měl váš rok probíhat hladce.

Text je volným překladem horoskopu ze stránek sunsigns.org.

Zpět do obchodu