Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

2021 horoskop: LEV

lev

Pro jedince narozené ve znamení Lva ukazuje předpověď mnoho výkyvů. Planety, které vás tento rok nejvíce ovlivňují jsou Jupiter, Saturn a Mars. Letos byste se měli snažit o rovnováhu mezi vaším společenským a pracovním životem. Díky tomu si vylepšíte jak své vztahy tak i vaše finance. Pochopitelně pro to budete muset tvrdě pracovat, stejně tak jako v dalších situacích, které vás ve 2021 čekají.

Charakteristika lvů

Lvi jsou narozeni mezi 23. červencem a 22. srpnem. Je to páté znamení zvěrokruhu, které je plné ambiciózních lidí, kteří udělají cokoliv pro to, aby dosáhli svého. Jakmile dosáhnout svého cíle, nemají problém se podělit o svou výhru. Těžko byste narazili na úzkoprsého lva. Většina lvů je kreativní, milují zábavu a je prostě radost být v jejich blízkosti. Přestože si jsou vědomi toho, že k úspěchu lze dojít jen těžkou prací, nezapomínají ani na zábavu.

Lev a láska

Pokud jste ve vážném vztahu, pak tento rok přichází v úvahu manželství. Pokud se tak stane, bylo by nejlepší naplánovat vaši svatbu mezi dubnem a zářím. Venuše bude během tohoto času procházet různými znameními, ve Lvu zůstane většinu července.

Pokud se vám podaří zlepšit vaše komunikační schopnosti během Merkuru v retrogradu, váš milostný život bude vzkvétat. Abyste dokázali plně porozumět situaci, budete se někdy potřebovat podívat na věci z pohledu vašeho partnera. Pokud se vám to podaří, váš vztah i nadále potrvá a pro manželské páry se dokonce zvyšuje šance na početích.

Lev a práce

Během tohoto roku se Rahu (jedna z méně známých planet) bude nacházet ve vašem desátém Domu. Díky této planetě pro vás bude mnohem snažší vycházet se svými kolegy a pohybovat se v dalších společenských interakcích zaměřených na práci.

To, že pro vás bude snažší komunikovat se svými spolupracovníky však neznamená, že oni budou vždy dobře vycházet s vámi. Možná pocítíte nával stresu v posledním týdnu v lednu, neboť slunce se postupně dostane do spojení se Saturnem a s Jupiterem. Nával hladiny stresu může zároveň zvýšit pravděpodobnost, že se dostanete do konfliktu s další osobou. Pokuste se během tohoto týdne zůstat klidní. Nenechte toto období negativně ovlivnit zbytek vašeho roku.

Lev a peníze

S vašimi penězi to bude jako na horské dráze. Váš nejšťastnější měsíc bude duben, kdy do znamení Býka  postupně vstoupí Venuše, Merkur a Slunce. Býk je typický svou stabilitou, což je pro vaše peníze dobrá zpráva. Všechny peníze, které jste v průběhu roku nabyli do této doby budou v bezpečí. V tomto čase můžete dokonce objevit nové zdroje příjmu.

Avšak od konce dubna do září se může stát, že budete potřebovat více peněz než obvykle. Bude se jednat o několik menších záležitostí týkajících se především vašeho bydlení. Je doporučeno našetřit si pro tento čas nějaké peníze navíc.

Po září by potom bylo dobré začít šetřit na následující rok. Přichází čas na schraňování vašich financí, nedoporučuje se vsadit na investice. Těmito investicemi je míněn akciový trh a nové podnikání. Šetření peněz, spíše než jejich investování, se vám v příštích letech vyplatí.

Lev a rodina

V tomto roce vás čeká mnoho změn týkajících se vaší rodiny. Velmi se zlepší vztahy s vašimi dětmi, sourozenci a mladšími členy rodiny. Tito lidé se pro vás stanou velkým zdrojem inspirace a radosti v nadcházejícícm roce. Pokud jim za to dopřejete vaši podporu a pomoc, bude jim to velmi nápomocné v hledání jejich vlastního úspěchu. 

Lev a zdraví

Začátkem roku, během spojení Slunce se Saturnem a Jupiterem, můžete čelit problémům v oblasti zdraví. Pokuste se minimalizovat váš stres, což vám pomůže zmírnit vaše symptomy. Navíc lidé s cukrovkou by v nadcházejícím roce měli být extra opatrní. Pokud byste se začali cítit nemocní, držte se mimo dosah vašich rodičů a starších, protože byste je mohli nakazit. Toto platí speciálně pokud by vaše nevolnost byla výsledkem vzduchem přenosných patogenů. 

Lev a společenský život

Dávejte si pozor. Pokud jde o vaše nepřátele, nebo o kohokoliv, kdo vám něco nepřeje, váš společenský život je ohrožen. Tito lidé si přejí pokazit vám vaši reputaci. Nedávejte jim k tomu žádné důkazy. Držte se od těchto lidé co nejdál. Váš společenský život bude lepší bez tohoto dramatu.

2021 předpověď

Lidé, kteří stále ještě studují, budou  v tomto roce čelit různým obtížím. Od ledna do dubna by vše ve vašem studiu mělo jít hladce. Avšak od září do listopadu to pro vás bude obtížnější. Od toho vám může pomoci vaše pracovitost. 

Horoskop dále předpovídá, že tento rok není nejvhodnější dobou k cestování. Místo toho se zaměřte na svou kariéru a pokuste se ušetřit nějaké peníze. Také se soustřeďte na přátelství, která již v životě máte, místo navazování dalších kontaktů. Zůstaňte doma a soustřeďte se na to, co již máte. V dalších letech budete mít na cestování dostatek času i prostředků.

Závěr

Předpověď pro rok 2021 se ukazuje jako poněkud riskantní, ale pokud zaměříte pozornost na práci a nedovolíte vašim nepřátelům stáhnout vás ke dnu, potom z tohoto roku zcela určitě vyjdete jako vítěz. Přestože Jupiter a Saturn na vás budou mít lehce negativní vliv, nenechte je kontrolovat celý váš život. Pamatujte, že máte možnost volby. Jak bude vypadat vaše budoucnost, je nakonec vždy na vašem rozhodnutí.

Text je volným překladem horoskopu ze stránek sunsigns.org.

Zpět do obchodu