Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

2021 horoskop: PANNA

panna

Horoskop pro rok 2021 vám přináší několik změn. Tyto změny se nejvíce týkají vašeho společenského života and vaší snahy o vědění. Znamení Kozoroha, kterým tento rok projde spousta planet, bude mít na vaše znamení velký vliv. Ve vašem osudu budou dále hrát klíčovou roli planety Uran a Saturn.

Charakteristika panny

Panny jsou narozeny mezi 22. srpnem a 23. zářím. Je to šesté znamení zvěrokruhu a má všechny stereotypické znaky dobré matky. Panny mají sklony být skromné, praktické a analytické. Samozřejmě se také umějí pořádně strachovat, mít trochu více názorů než většina a v neposlední řadě jim není cizí ani perfekcionismus. Všechny tyto rysy dohromady tvoří inteligentní a konzervativní znamení panny, které všichni dobře známe.

Panna a láska

Tento rok bude má na vaše vztahy velký vliv Neptun - speciálně na vaše vztahy k jednotlivým lidem. Váš partner se na vás bude spoléhat více než obvykle. Dělejte to nejlepší, co můžete, ale nedovolte, aby zneužíval vaší dobroty. Sundejte si své růžové brýle a zkuste ho vidět skutečnýma očima. Jakmile to uděláte, můžete se rozhodnout, jestli by i nadále měl zůstat ve vašem životě.

Panna a práce

V tomto roce budete mít mnohem více práce. Z tohoto důvodu vám mohou být přiděleny nějaké povinnosti navíc. Abyste se vyhnuli zahlcení, bylo by dobré naučit se převést něktré úkoly na druhé. Nebojte se také požádat o pomoc. Vaši kolegové a podřízení pro vás budou nepostradatelní.

Panna a peníze

Planeta Mars změní znamení zhruba jednou každé dva měsíce. Po většinu roku 2021 bude buď ve Vodnáři nebo v Kozorohu. Toje pro vaše finance dobrá zpráva. Je to ideální čas pro investice do nemovitostí. Dovršení vašich cílů ohledně peněz vás může stát mnoho fyzické i mentální energie, avšak nakonec to bude stát za to.

Během celého roku se bude planeta Uran pohybovat mezi Beranem a Býkem. Zatímco se bude nacházet v Beranu (od ledna do poloviny května, poté od listopadu až do roku 2022), vaše finance budou méně stabilní než v ostatních částech roku. Avšak když se Uran dostane do Býka, vaše situace se se uklidní. Z tohoto důvodu by bylo nejlepší našetřit peníze od května do listopadu, abyste si zajistili finanční bezpečnost.

Panna a rodina

Vaše rodinné vztahy projdou v roce 2021 znovuobrozením. Především vztahy s vašimi dětmi, sourozenci a mladšími příbuznými se promění. Nemusíte se obávat, tyto změny budou spíše k lepšímu. Pokud jste ve vážném vztahu, možná tento rok dokonce přijdete do jiného stavu.

Panna a zdraví

Planeta Mars, která se bude nacházet v Kozorohu a ve Vodnáři během celého roku, vám pomůže vylepšit vaše psychické a fyzické zdraví. Vlivem zemského Kozoroha budete trávit více času venku. Vodnář, který je vzdušného znamení, vás bude nabádat k prohloubení vaší inteligence učením se a zkoušením nových věcí. To vám na oplátku může vylepšit váš psychický stav.

Panna a společenský život

Horoskop předpovídá, že tento rok budete mít skvělou příležitost najít nové přátele. Síť vašich společenských vztahů se bude rozrůstat. Pro Pannu je typické, že si přátele vytváříte z lidí, se kterými máte hodně společného. Jelikož budete tento rok trávit hodně času v práci, bude dobré navázat blízké vztahy se svými kolegy.

Tito nový přátelé vstoupí do vašeho života proto, abyste se vzájemně učili. Učení se není myšleno metaforicky, ale doslova jako předávání si nějakých zkušeností. Díky tomu se tento rok stává skvělou příležitostí ke sdílení vašich vědomostí a k přijetí rady od ostatních.

2021 předpověď

Po většinu ledna se bude Venuše nacházet v Kozorohu. To vylepší vaši kreativitu a vztahy s lidmi kolem vás. Týká se to jak milostných tak i platonických vztahů. Bude to skvělý začátek roku.

Po celý rok se bude Saturn nacházet v Kozorohu. To také zahrnuje období retrográdu, který skončí v září. Od tohoto bodu vás Saturn bude podporovat ve zlepšování vašich dovedností - jmenovitě se budou týkat komunikace, technologií a vzdělání. Možná pocítíte náhlou potřebu cestovat nebo se propojit s ostatními. Naslouchejte těmto potřebám vedoucím ke zlepšení vašeho života.

Závěr

Horoskop pro Panu přináší více než kdekoliv jinde štěstí ve společenském životě. Planety vás budou nabádat ke zlepšení vašeho zdraví a k rozšíření vašich znalostí. Váš přirozený duch tohoto znamení se ujistí, že nadále pilně pracujete. Nezapomeňte věnovat dostatek pozornosti členům vaší rodiny a vašemu partnerovi. Pokud se vám všechny tyto věci podaří, potom vám rok 2021 přinese požehnání.

Text je volným překladem horoskopu ze stránek sunsigns.org.

Zpět do obchodu