Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

2021 horoskop: RAK

rak

Podle předpovědi pro rok 2021 je ve vzduchu cítit změna. Lidé narození ve znamení Raka často cítí úzkosti, když dojde na změnu. Avšak ve chvíli, kdy se přizpůsobí, tak je vše v pořádku. Je důležité si uvědomovat, že ne všechny změny musí být špatné. Hvězdy pro vás mají v záloze skvělé věci, ale jen když se dokážete otevřít novým příležitostem.

Charakteristika raků

Raci jsou narozeni mezi 22. červnem a 22. červencem. Jsou čtvrté znamení v západní části zvěrokruhu a mají mnoho skvělých, ale i špatných vlastností. Jsou silně spojeni se svými emocemi a většina jejich povahových rysů vychází právě z této vlastnosti. Raci umí být velmi milující, ale také žárliví. Jsou inteligentní, bystří a vynalézaví, ale také dokážou být tvrdohlaví. Raci jsou obezřetní v tom, co dělají, a nemají moc rádi změny. Nicméně i tak raky v roce 2020 čekají jisté změny.

Rak a láska

Venuše tento rok propluje skrz všechna znamení, avšak začínat i končit bude v Kozorohu. To znamená, že vaše blízké vztahy, včetně těch romantických, se tento rok ještě více prohloubí. Pokud jste měli ve vašich milostných vztazích nějaké problémy, tento rok budou s největší pravděpodobností vyřešeny. Pokud doteď bylo vše v pořádku, potom dostanete ještě o něco větší dávku štěstí. 

Rak a práce

Astrologie předpovídá, že Saturn a Jupiter si tento rok budou pohrávat s vaší kreativitou. Pokud pracujete v odvětví, kde je kreativita vítaná, potom máte štěstí! Práce pro vás bude mnohem snažší, ovšem pouze pokud dokážete zůstat disciplinovaní.

Pokud vaše zaměstnání nezahrnuje kreativitu, potom se budete pravděpodobně potýkat s větší dávkou stresu, než tomu tak obvykle je. Vaše projekty se mohou zdát zdlouhavější, což vás může stresovat. Zkuste vymyslet, jak je udělat kreativnější. Tím se stanou snažší a užijete se s nimi více zábavy.

Rak a peníze

Od konce července do konce prosince bude Jupiter ve Vodnáři. Je to čas vhodný k zaměření se na své talenty. Mimo jiné také Vodnář zlepší vaši kreativitu. Tyto vaše talenty by během této fáze velmi snadno mohly přispět k vašemu rozpočtu. Pro zlepšení vašich financí zkuste změnit váš úhel pohledu.

Rak a rodina

Od začátku roku až do pozdního července budete obdařeni planetou Mars ve Vahách. Toto spojení vás nabádá strávit více času doma. Zahrnuje to jak více společného času se členy vaší rodiny tak práci na vašich projektech týkajících se domácnosti. Někteří členové žijící mimo vaši domácnost k vám mohou přijet na návštěvu. Všechno to může být trochu stresující a psychicky náročné, avšak nakonec to vše bude stát za to.

Rak a zdraví

Tento rok je vhodný pro rozvoj vašeho duchovního a psychického zdraví. Neptun bude ovlivňovat vaše psychické zdraví a doporučuje vám zlepšit váš duchovní život. Udělejte si čas a zapátrejte, co vám dělá dobře na duchu, nemusí to nutně být zcela duchovní povahy. Naslouchejte své intuici.

Rak a společenský život

V oblasti společenského života budete čelit některým změnám, což budou mít na svědomí nejrůznější planety včetně Pluta. Tato planeta je už od roku 2008 v Kozorohu a ještě v něm nějaký čas pobude. To vás neustále nutí oživovat vaše staré vztahy. Tato obnova může platit v platonických, rodinných, pracovních nebo romantických vztazích.

2021 předpověď

Planeta Jupiter se bude nacházet v Rybách během krátké doby od poloviny května do pozdního července. Během této doby budete inspirování k podnikání nových věcí, učení se a cestování do nových míst. Využijte tohoto nárustu motivace. Nevíte, kdy dostanete další takovou možnost!

Tento rok buďte připraeni na velké změny ve všech oblastech vašeho života - převážně díky planetě Uran. Něco ve vašem prostředí se změní, což by mohlo zahrnovat stěhování nebo novou práci. V každém případě vám bude chvíli trvat zvyknout si na tyto změny. Během této doby k sobě buďte laskaví. Pokud se vám to povede, rok 2021 bude skvělou příležitostí pro váš růst. Pokud to nedokážete splnit, budete v tomto roce velmi vystresovaní i během retrográdů.

Závěr

Extrémní pohyby planet skrz znamení v roce 2021 přinese komplikace i příležitosti. Změna je nevynutelná. Přestože změna není vaše nejsilnější stránka, budete se muset přizpůsobit. Pokud se vám to podaří, tento rok pro vás bude velkým přínosem. Hodně štěstí!

Text je volným překladem horoskopu ze stránek sunsigns.org.

Zpět do obchodu