Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

2021 horoskop: ŠTÍR

stir

Předpověď pro rok 2021 vám doporučuje rozvahu, což může být pro jedince narozené v tomto znamení poněkud obtížné. Nechte si vaše milostné vztahy sami pro sebe. Stejně tak si dávejte pozor na sdělování informací týkajících se vaší práce a financí. Přílišné sdílení těchto záležitostí může být jistým nebezpečím. Pokuste se žít tento rok více obezřetně, to bude váš klíč k úspěchu.

Charakteristika štírů

Štíři jsou narozeni mezi 24. říjnem a 22. listopadem. Jsou to osoby plné ambicí, odhodlání, emocí, vášně a nadšení. Štíři mají ovšem i své stinné stránky – umí být žárliví a tajnůstkářští. Cizí jim není ani intuice. Všechny tyto vlastnosti budou v celém roce 2020 štírům pomáhat. Nebojte se tedy dělat si v průběhu čtení zápisky.

Štír a láska

V oblasti vztahů hvězdy tento rok naznačují velkou změnu. Pokud už jste ve vážném vztahu, potom je možná ideální čas k vašemu zasnoubení. Ideální čas by k tomu nastal mezi polovinou dubna a prvním týdnem v květnu, kdy se Venuše nachází v Býku.

Pokud na zásnuby nemáte pomyšlení, potom by to mohly být jiné velké otázky, které vás napadají. Je teď vhodný čas na dítě? Pokud jste svobodní, měli byste si najít vážný vztah? Pokud jste ve vztahu, není čas k jeho ukončení? Uvažujte nad těmito otázkami už od začátku roku. V listopadu vám Merkur v Kozorohu odhalí, jak s nimi naložit.

Štír a práce

Tento rok budete nejvíce produktivní ve chvílích, kdy budete sami. Pokud je to možné, najděte si prostor, který vás bude izolovat. Pracovat s ostatními vás bude rozptylovat. Pokud to bude potřeba, nevyhýbejte se práci v týmu, avšak záměrně takové projekty nevyhledávejte.

Od ledna do března a poté od poloviny července do listopadu se Jupiter bude nacházet ve Štíru (ne však v retrogradu). To vám poskytne nové pracovní příležitosti. Budete si moci vybrat, na čem byste chteli pracovat, sáhněte proto po něčem, co vás bude bavit. To vám poskytne možnost nalézt uspokojení v práci a zároveň se naučit něco nového. 

Štír a peníze

Jak už bylo zmíněno výše, tento rok budete mít extrémně hodně práce, která bude většinu času okupovat vaše myšlenky. Přestože to může být zatěžující, doslova se vám to vyplatí. S velkou pravděpodobností obdržíte tento rok velký bonus a stabilizujete tak vaše finance. Užijte si část svých těžce vydělaných peněz pro sebe a své blízké.

Štír a rodina

Tento rok budete velmi zaměstnáni svou prací. Kvůli tomu možná zapomenete trávit čas se svou rodinou. Ujistěte se, že si na to vyhraníte nějaký čas. Také se při setkávání s rodinou vyhněte tématu peněz. To by působilo pouze napětí. Také by bylo lepší vyhnout se hovorům o vašich pracovních projektech. Místo toho se prostě soustřeďte na to, co se děje v ten konkrétní okamžik.

Štír a zdraví

Věnujte tento rok extra soustředění svému zdravotnímu stavu. To zahrnuje oboje psychické a fyzické zdraví. Avšak vaše psychické zdraví bude potřebovat více pozorností během Merkuru v retrogradu. Před vámi je několik událostí, které vás budou unavovat a stresovat. Pro tohle období budete potřebovat najít něco, co vám pomůže se zrelaxovat a dobít. 

Štír a společenský život

Pluto v Kozorohu bude mít pozitivní dopad na váš společenský život během celého roku. Tato kombinace pomáhá vylepšit komunikační schopnosti. Dobře vám to půjde především v psané komunikaci, ať už jde o fyzické psaní, ťukání do klávesnice nebo posílání zpráv. 

2021 předpověď

Planeta Mars vás nabádá k prozkoumání svého nitra, zatímco bude cestovat skrz mnohé znamení, především pak Vodnáře a Kozoroha. Tento rok přijměte fakt, že za vaše problémy nemůžete vždy vinit ostatní. Převezměte zodpovědnost za své činy. Váš život můžete vylepšit pouze vy sami. Nejlepší cesta, kterou toho můžete dosáhnout, je přestat se tolik soustředit sami na sebe a místo toho se snažit pomoci druhým.

Jupiter se bude nacházet ve Štíru od začátku roku až do začátku listopadu. To vám dodává odvahy k cestování a ke komunikaci s novými lidmi. S tohoto důvodu si naplánujte vaši dovolenou ideálně na kterýkoliv měsíc až do listopadu. Pokud se vydáte na cesty, jeďte někam, kde jste ještě nikdy nebyli. To vám poskytne nové báječné vzpomínky.

Závěr

Předpověď pro rok 2021 ukazuje, že toho máte pro příštích dvanáct měsíců mnoho před sebou. Dále také potvrzuje, že většina z toho bude pozitivní. Držte svou hlavu vztyčenou, soustřeďte se na práci a uvidíte, že se na konci roku budete cítit lépe než na jeho začátku.

Text je volným překladem horoskopu ze stránek sunsigns.org.

Zpět do obchodu