Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

2021 horoskop: STŘELEC

strelec

Horoskop pro rok 2021 vám předpovídá klidný a prosperující rok. Je obvyklé, že jedinci narození ve znamení Střelce mají akční životy, ale tento rok bude vše mnohem rozvážnější. To však neznamená, že se budete nudit. Nejvíce vzrušení letos přichází ze společenského života a pokud budete mít dostatek štěstí, pak také z cestování.

Charakteristika střelců

Střelci jsou narozeni mezi 23. listopadem a 22. prosincem. Mají mnoho skvělý povahových rysů, ale také i pár horších. Jsou optimističtí, nezávislí, zábavní (a že milují zábavu!), lehkovážní, upřímní, neposední a přímí.

Střelec a láska

V minulých letech jste možná cítili, že jdou vaše milostné vztahy ve vyjetých kolejích. Naštěstí pro tento rok váš horoskop předpovídá změnu! Budete se cítit více povzbuzení a impulzivní, což může oživit váš současný vztah. Pouze se ujistěte, že nepodlehnete pokušení a vše by mělo být v pořádku.

Střelec a práce

Tento rok pro vás bude nezbytné pracovat s ostatními. Pokuste se zůstat sebejistí. Čím lépe dokázete pracovat s ostaními, tím více toho získáte. V opačném případě byste se mohli dostat do konfliktů s kolegy, což by negativně ovlivnilo celkový průběh vaší práce.

Střelec a peníze

Vaše finance na tom tento rok budou skvěle, a to díky vstupu Venuše do 8 Domu začátkem roku do první poloviny března. Během této doby pro vás bude velmi snadné vydělávat peníze. Pro to by bylo nejlepší pokusit se splatit vaše dluhy nebo peníze investovat. Pokuste se vyhnout utrácení za přepychové předměty, které nepotřebujete. 

Po většinu roku (až do počátku listopadu) bude Jupiter ve Škorpionu. To vám může působit pokušení utrácet peníze za věci, které nepotřebujete nebo investovat do lidí kolem sebe. Pokud jste v romantickém vztahu, potom jde možná velká část vašich peněz do schůzek a dárků. Pokuste se před těmito nákupy ovládnout, aby vám ještě nějaké peníze zbyly nebo aby to nevypadalo, že se snažíte koupit si jejich lásku.

Střelec a rodina

Váš rodinný život bude tento rok cokoliv jenom ne jednotvárný. Podle předpovědi se vaše rodina  dočká neočekávaných změn (spíše k lepšímu). Ať už tyto změny budou k lepšímu nebo k horšímu, rozhodně se při nich nebudete nudit.

Avšak po většinu času bude váš rodinný život klidný přestože určitě ne nudný. Je to způsobeno planetou Neptun v Rybách, ve kterých zůstane po celý rok. Kdykoliv se cítíte být v rozporu se světem, pokuste se najít cestu zpátky domů. Tam budete vždy s lidmi, kteří vás milují, což vám zlepší náladu a vaše celkové psychické zdraví.

Střelec a zdraví

Ujistěte se, že dáváte dostatek pozornosti svému zdraví během Merkuru v retrográdu. Poslední dobou jste možná padali do špatných návyků nebo jste se vrátili k těm, o kterých jste si mysleli, že už jste z nich vyrostli. Využijte rok 2021 k budování nových zdravých návyků. Ať už se jedná o návrat ke cvičení, zkoncování s kouřením nebo větší opatrnost v pití alkoholu.

Střelec a společenské vztahy

Tento rok položíte základy jistému hlubokému vztahu. Není jasné, zda se bude týkat členů rodiny nebo se bude jednat o platonický či milostný vztah. Také se budete více učit o lidech, které už znáte, což znamená, že oni se také budou učit více o vás. Pokud neskrýváte nějaká nepěkná tajemství, bude to celé ku prospěchu věci. 

2021 předpověď

Hvězdy vám pro tento rok předpovídají, že je čas soustředit se na své cíle, ať už se jedná o cíle zaměřené na práci, vztahy nebo na cokoliv jiného! Největšího progresu pravděpodobně dosáhnete od 26. ledna do 17. března, kdy se bude Mars nacházet ve Střelci.

Jupiter ve Škorpionu nabádá v tomto roce k cestování! Nejlepší čas k cestování bude od začátku roku až do listopadu. Cestování do nových míst může pomoci pozitivně ovlivnit vaše vztahy s ostatními - ať už s novými lidmi, které potkáte nebo s těmi, které na cesty  vezmete s sebou. Pokud dostanete možnost cestovat za prací, určitě do toho tento rok běžte! Bude to stát za to.

Závěr

Roční horoskop pro Střelce ukazuje, že vše půjde nahoru i dolů, avšak naštěstí spíše nahoru. Tento poměrně klidný rok přinese štěstí vašim financím, kariéře a společenskému životu. Přesto na tom však budete muset pracovat. Hvězdy se snaží vést vás k úspěchu, avšak kroky kupředu musíte dělat vy sami.

Text je volným překladem horoskopu ze stránek sunsigns.org.

Zpět do obchodu