Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

2021 horoskop: VÁHY

vahy

Předpověď na rok 2021 pro Váhy přináší dobré zprávy, naději a pozitivní změny! Budete se muset spolehnout na své vztahy, milostné i platonické, které vám pomůžou v průběhu celého roku. Také přichází čas na přezkoumání vašich přátelských vztahů a zájmů. Budete se jak učit ze své minulosti tak také nahlížet do budoucnosti.

Charakteristika vah

Váhy jsou narozeny mezi 24. zářím a 23. říjnem. Lidé ve vahách mají rádi život v harmonickém stavu a o stejný stav usilují i v životech lidí kolem nich samotných. Jsou velmi společenští, okouzlující a romantičtí. Jsou rovněž velmi kreativní a inteligentní. 

Váhy a láska

V lednu se Venuše bude nacházet v Kozorohu, což vás může učinit více intenzivním ve vztahu k vašemu partnerovi, ale obecně se můžete cítit méně vášnivými. To by mohlo vylepšit nebo ublížit vašemu vztahu na základě hvězdného znamení vašeho partnera. Váš horoskop navrhuje následovat vašeho partnera, abyste poznali, jak správně jednat.

Váhy a práce

Jupiter řídí tento rok vaši kariéru, což může učinit vaše rozhodování v této oblasti poněkud nevypočitatelné. Převážně od března do července, kdy se Jupiter bude nacházet v retrográdu Štíra, budete pracovně velmi vytížení. Pokuste se v tomto čase zůstat co nejvíce profesionální. Může vám to otevřít nové možnosti týkající se cestování a poznávání nových lidí.

Váhy a peníze

V průběhu roku 2021 se Saturn bude nacházet v Kozorohu. Může být pro vás obtížnější spravovat vaše fincance, pokud podlehnete materiálním lákadlům. Ušetřit peníze nebude tak jednoduché ne z důvodu změn ve vašem příjmu ale s větším utrácením. Pro lepší hospodaření s penězmi se pokuste snížit vaše výdaje za nepodstatné věci.

Váhy a rodina

Planeta uran bude po většinu roku 2021 ve znamení Berana, což způsobí velké změny ve vašem rodinném životě. Tyto změny budou nejvíce souviset s vašimi rodiči a se staršími příbuznými. Můžete předpokládat posun v ve fungování vaší rodiny. Začátkem roku se možná budete muset postarat o vaše rodiče nebo jiné postarší členy rodiny, což může trvat několik měsíců ale i déle.

Zatímco ostatní členy rodiny to může znepokojovat, Venuše v Kozorohu (od listopadu až do konce roku) vám pomůže sblížit se se svou rodinou a se členy vaší komunity. Předpokládá se, že budete chtít vylepšit vaše vztahy, vzhled vašeho domova nebo si během těchto dvou měsíců pořídíte dítě. 

Váhy a zdraví

Během roku 2021 se Mars několikrát přesune přes Vodnáře, což vás povede k větší ctižádostivosti v cílech zaměřených na zdraví. Je pravděpodobné, že se pokusíte vylepšit své zdraví, ne však se záměrem cítit se dobře, avšak spíše abyste dobře vypadali. Pokuste se na sebe příliš netlačit. Vyhněte se šleným módním dietám. Pokud se vám podaří dosáhnout vašich fitness cílů zdravou cestou, potom můžete být rádi! V opačném případě si na zdraví příliš nepolepšíte, především pak v období Merkuru v retrográdu. 

Váhy a společenský život

Podle předpovědi je tento rok pro váš úspěch nezbytné poznávání lidí a utváření nových přátelství. Ať už chcete zazářit ve své kariéře nebo dokončit nějaký projekt, vaši přátelé vám pomůžou. Zároveň však budou potřebovat pomoc od vás. Nabídněte jim pomoc kdykoliv můžete, nikdy nevíte, kdy vás budou potřebovat.

2021 předpověď

V listopadu vstoupí planeta Jupiter do znamení Střelce. To vás povede k navrácení se k vašim starým plánům, které jste odsunuli do pozadí nebo k započetí nových projektů, pokud zrovna žádné v záloze nemáte. Je to také vhodný čas k znovuobrození vašich starých přátelství nebo k vytváření nových. Ať už tak či onak, tyto poslední dva měsíce roku předpovídají pozitivní změnu.

Závěr

Tento rok je pro Váhy velmi příznivý. Ať už doufáte v požehnání ve vašem společenském životě nebo ve vašich zálibách, určitě toho dosáhnete. Pokuste se rozložit vaši lásku a pozornost rovnoměrně, abyste tento rok učinili tím nejlepším.

Text je volným překladem horoskopu ze stránek sunsigns.org.

Zpět do obchodu