Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

2021 horoskop: VODNÁŘ

vodnar

Podle předpovědi pro rok 2021 bude mít na vaše znamení vliv mnoho planet, nejvíce potom Mars, Jupiter, Uran a Pluto. Naštěstí je znamení Vodnář schopné zvládnout cokoliv, co se mu tento nebo kterýkoliv další rok přihodí.

Charakteristika vodnářů

Vodnáři jsou narozeni mezi 21. lednem a 18. únorem. Mají mnoho skvělých povahových vlastností, stejně však taky pár špatných. Vodnáři jsou velmi přátelští a upřímní, zejména ve společnosti svých přátel. Milují nezávislost a kreativitu. Jsou inteligentní, někdy až moc věcní a nestranní.

Vodnář a láska

Tento rok se Venuše bude většinu ledna pohybovat v Kozorohu. Zpět do Vodnáře se vrátí po většinu listopadu a prosince. Během této doby se můžete cítit více citliví, ale zároveň také tajnůstkářský, protože si se svými pocity nebudete vědět rady. Pokud si přejete váš milostný život někam posunout, pokuste se najít cestu ke zvládnutí těchto pocitů.

Ať už jste tento rok svobodní nebo zadaní, Jupiter ve Střelci (od 8. listopadu až do konce roku) vás povede k zaměření se na intelektuální části vztahů. Pokud jste svobodní, pak pravděpodobně zažehnete jiskru s někým, kdo sdílí vaše koníčky a zájmy. Jste-li už ve vztahu, pokuste se najít někoho společného, kdo vás podpoří ve vašem vztahu.

Vodnář a práce

Podle předpovědi vám planeta Jupiter pomůže zlepšit mezilidské vztahy v práci. Pokuste se zaměřit na týmovou práci a celkově spolupráci s ostatními. Spíše uspějete pokud požádáte ostatní o pomoc než se vše snažit zvládnout sami. Vaši nadřízení i podřízení kolegové si budou vážit, pokud se s nimi tento rok propojíte.

Vodnář a peníze

Ujistěte se, že budete tento rok se svými financemi více opatrní. Neptun v Rybách může učinit poněkud obtížné udržet si peníze. Neutrácejte je za věci, které nepotřebujete. Přestože se při nakupování nových věcí můžete cítit dobře, ten pocit vám dlouho nevydrží. Místo toho se pokuste peníze ušetřit, což se vám v příští letech bude hodit. 

Vodnář a rodina

Pluto v Kozorohu vás povzbudí oprostit se od všeho, co vás drží zpátky. Přestože to může být obtížné, nemusíte mít úzký vztah se všemi členy vaší rodiny. Dovolte si pustit ty, kteří vás zraňují, přestože jsou to vaši příbuzní. To vám může vylepšit váš emocionální stav. Někdy se to může zdát poněkud obtížné, ale z dlouhodobého hlediska to tak pro vás bude lepší. Vaše rozhodnutí k těhotenství si dobře naplánujte.

Vodnář a zdraví

Vaše zdraví tento rok vemi ovlivňuje planeta Jupiter. Ta vám navrhuje naučit se novým metodám, jak si vaše zdraví vylepšit. Až se budete učit o těchto nových cestách, nezapomeňte pomýšlet jak na vaše psychické tak i fyzické zdraví. Díky tomu bude vaše snaha desetkrát lepší. Tyto nové přístupy mohou zahrnovat cvičení, meditaci nebo terapii. 

Vodnář a společenský život

Tento rok se vaše mysl bude zaobírat především naplňováním svého intelektu a to i v retrográdech Merkuru. Také můžete mít potíže při řešení nějakých otázek ohledně vašeho osobního života. Kvůli tomu pro vás bude obtížné propojování se s lidmi. Pokuste se vypořádat se s vašimi problémy, abyste vylepšili vaše vztahy s ostatními. 

Uran v Beranu vám může pomoci zvýšit vaše charisma. Díky tomu pro vás bude snažší mluvit s ostaními a tvořit nová přátelství. Pokuste se dělat laskavost svým přátelům, pokud je to možné. To vám pomůže upevnit vaše pouta. 

2021 předpověď

Hvězdy předpovídají, že vás planeta Mars v novém roce obdaří novou energií. Nejlépe ji využijete při vašem studiu. Pokud nestudujete, je teď ideální čas zaměřit se na vaše vášně. Využijte tohoto roku a soustřeďte se na vaše zájmy a cokoliv dalšího, co vám pomůže rozšířit vaši mysl. Pokud už jste v minulosti zvažovali vysokou školu nebo nějaké jiné pokročilé vzdělání, pak tento rok přichází ten správný čas. 

Závěr

Roční horoskop pro Vodnáře se soustředí na vztahy a na následování intelektu. Využijte tohoto roku k budování nových přátelství, ale nezapomeňte na své koníčky. Dobré věci na vás čekají, pokud budete mít vzkvétající společenský život.

Text je volným překladem horoskopu ze stránek sunsigns.org.

Zpět do obchodu