MASÁŽE
HLAVNĚ LÁSKU

Nejen aromaterapeutické a regenerační masáže.

O masážích

Přijďte si vydechnout a nechat rozmasírovat těžkosti, které na sobě tak často nosíme, aniž bychom si jich kolikrát byli vědomi.

Ani ta nejobyčejnější masáž není jen příjemnou, uvolňující záležitostí. Většina mých masáží spočívá v aromaterapii a individuálně nastavené masáži dle vašich potřeb a přání. Éterické oleje, ze kterých je vám na míru vytvořena masážní terapeutická směs, mají harmonizační účinky nejen na fyzické tělo (prohřívají, chladí apod.), ale i na psychickou stránku člověka (zklidňující, antidepresivní, povzbuzující apod.) a mohou nabývat až energo-spirituálních rozměrů (harmonizace čaker, ochrana před negativními energiemi apod.).

To vše se neobejde bez přátelského a pečujícího přístupu!

Před masáží.

Čaj. Povídání. Aroma.

Masáže jsou velmi osobní až intimní záležitostí a mohou být zpočátku, zvlášť pokud jdete na masáž poprvé, mírně zneklidňující. Masáží masér vstupuje do vaší osobní zóny a já si toho jsem zcela vědoma. Proto už od začátku dbám na vřelý a přátelský přístup, aby vám po celou dobu našeho setkání bylo příjemně a vy se mohli zcela uvolnit.

Před masáží se spolu posadíme a probereme, s jakým záměrem konkrétně přicházíte. Pro co největší bezpečnost a následně účinek masáže se vás vyptám na zdravotní stav. Poté v případně zájmu namícháme společně vaši osobní masážní směs z éterických olejů.

Po masáži.

Klid. Teplo. Voda.

Každá masáž má jiný záměr a na každého působí velmi individuálně. Zvláště pokud se masíruje osobní směsí éterických olejů, účinky masáže mohou být velmi silné, zejména na psychiku člověka.

Po masáži si naplánujte klid a odpočinek. Zalezte si do postele a odpočívejte v teple domova. Dbejte na pitný režim, aby se tělo mohlo pořádně pročistit. Masáží se z těla, hlavně ze svalů, vyplavují různé toxiny, dostatečným příjmem čisté vody pak usnadníte a urychlíte očistný proces. Pro maximální účinek si můžete po masáži zajít do sauny (klienty odzkoušeno :)) nebo si dát horkou vanu se solí.

HLAVNĚ LÁSKU

Karolína Kinclová

IČ: 06312527

e-mail: hlavnelasku@gmail.com

telefon: 773 799 367

  • Facebook - hlavně lásku
  • Instagram - hlavně lásku

Copyright © 2019 HLAVNĚ LÁSKU | Všechna práva vyhrazena