Momentálně pracujeme na úpravě webových stránek. Omluvte tedy případně chybky a podivné chování! ♡

Originál | Mandala HOJNOST

♡ Autorský obraz mandaly ve fialových a zelených tónech s metalickými detaily jsem malovala v napojení na téma hojnosti a osobního růstu. Mandala Hojnosti je kompletně malována anilinkovými a metalickými barvami, které dodávájí mandale Hojnosti ještě větší sílu a hloubku.

Skladem
7 777 Kč
Kategorie: E-shop

♡ Autorský obraz mandaly ve fialových a zelených tónech s metalickými detaily jsem malovala anilinkovými barvami v napojení na téma hojnosti a osobního růstu – nebát se zapustit kořeny, poctivě zalévat a nakonec sklidit kýžené plody.

Než začnu mandalu malovat, zavřu oči, napojím se na vybrané téma nebo osobu a nechávám k sobě přicházet barvy a tvary. Při tématu hojnosti se mi nejsilněji zobrazovala fialová barva spolu se zelenou. Psychologický význam barev při tvorbě moc neřeším a řídím se spíš svým pocitem. Mandala vždy funguje jako celek, nicméně působení jednotlivých barev se nedá popřít. Fialová barva, jakožto transformační a duchovní barva, se spojuje se sedmou čakrou a pomáhá nám napojit se na své vyšší, moudré já, které moc dobře ví, kam na křižovatkách života odbočit. Vede nás tak ke správným rozhodnutím – k těm, která si nejen potřebujeme zažít, ale hlavně nás posílí. Zelená se spojuje se čtvrtou srdeční čakrou, je to barva lásky, pochopení, přátelství, růstu a také přírody, přirozenosti.

Toto silné kombo spolu s metalickými barvami pomáhá transformovat staré a nefunkční zvyky na nové a perspektivní. Přitahuje do života a celé domácnosti bohatství nejen to vnější, ale hlavně vnitřní. Koneckonců to pravé bohatství nám nikdo ani nemůže vzít, neb je skryté v každém z nás.

Mandala Hojnosti v sobě nese element ženství (kulaté tvary, intuice) a element mužství (hranaté tvary, racio). V tomto spojení mandala dokáže harmonizovat jak prostor, tak vás samotné.

Originální malba mandaly Hojnosti je malována na plátně naplném na tvrdém a tenkém kartonu o velikosti 40x40cm.

Součástí obrazu je i zasklení v na míru vyrobeném dřevěném rámu se zlatou patinou. Přiznám se, že z výběru rámu jsem byla nervózní, o to větší radost mi dělá, že jsem dokázala najít takový, který mandalu Hojnosti nádherně podporuje a doplňuje. :) ♡ 

Prosím, berte na vědomí, že barvy a jejich sytost či přesný odstín na originálním obraze se mohou oproti zobrazení na vašem displeji lišit.