Osobní krystalový aroma roll-on

Toužili jste vždycky po svém vlastním osobním parfému, ale nikdy nebyla příležitost nebo jste zkrátka nevěděli jak na to? Nebo snad jen hledáte osobitější a netradiční dárek pro svou kamarádku či maminku? Pak výroba zcela osobní a přírodní vůně z éterických olejů a krystalů bude to pravé voňavé!

 

Osobní olejová vůně vzniká na míru každému klientovi dle jeho výběru a záměru. Na výběr je téměř z 60 druhů různých éterických olejů, které po namíchání tvoří nejen unikátní olejový parfém, ale také terapeutický nástroj, který může působit balzamicky, uvolňovat napětí, tišit rozlétanou mysl či naopak dodávat odvahu, sebevědomí a energii, povzbuzovat ducha nebo probouzet smyslnost a vášeň. Je na klientovi, jaký záměr své aromaterapeutické vůni dá. Éterické oleje jsou některými odborníky označovány jako duše rostlin. Síla, energie a blahodárné účinky každičké rostliny jsou přeneseny skrze svou silici a umožňují nám tak léčit naše nezahojené šrámy.

 

Osobní aromaterapeutická vůně je navíc podpořena krystaly, které si klient do směsi sám vybere. Na výběr je například melounový turmalín, akvamarín, olivín, sodalit, tygří oko, růženín, křišťál, ametyst a další. Účinky jednotlivých krystalů bude klient proveden krok po kroku stejně jako účinky éterických olejů. Energie kamenů umocňuje sílu éterických olejů, přírodních esencí, a jejich synergie přináší blahodárné účinky nejen na psychiku, ale i na energo-spirituální tělo jedince.

Krystalový aromaterapeutický roll-on je v praktickém balení o obsahu 10 ml, avšak musíme od množství odečíst velikosti použitých krystalů. Aromaterapeutická vůně je ale silně koncentrovaná, nemusíte se tedy bát, že byste si svou vůni hned vyplácali. Tělo roll-onu tvoří sklo, kulička je buď z krystalu (například růženín, ametyst či křišťál), nebo z nerezavějící oceli potažené ochrannou vrstvou oxidu hliníku (tzv. eloxování) a víčko roll-onu je z bambusového dřeva.

 

Už teď se těším, jakou vůni spolu vytvoříme. Pokud ale nejste z Prahy nebo je pro vás těžké se do Prahy dostat, mohu směs vytvořit i na dálku a poslat vám ji dopravcem. V případě tvorby aroma parfémku na dálku vám pošlu krátký dotazník, který mi následně pomůže vytvořit pro vás tu nejlepší vonnou kompozici.

osobní aroma vůně / čisté éterické oleje

nosný olej / jojobový nebo mokřadkový olej

tvorba vůně / 60 minut

obsah lahvičky / 10 ml

cena / 590 Kč

Podpořte svou kreativitu a zhmotněte svůj záměr do unikátní vonné kompozice.

HL poukaz - Krystalový aroma roll-on

HLAVNĚ LÁSKU

Karolína Kinclová

IČ: 06312527

e-mail: hlavnelasku@gmail.com

telefon: 773 799 367

  • Facebook - hlavně lásku
  • Instagram - hlavně lásku

Copyright © 2019 HLAVNĚ LÁSKU | Všechna práva vyhrazena