ENERGIZUJÍCÍ KÁVOVÁ MASÁŽ NOHOUSlastná masáž celých nohou BIO kávovým olejem pro hladkou pokožku, rozproudění lymfy a zmírnění celulitidy. Pro komplexní péči doporučuji *skořicový termo zábal a jako bonus masáž obličeje či rukou.


Pro koho je vhodná energizující masáž nohou bio kávovým olejem?

Tuto energizující masáž nohou bio kávovým olejem ocení zejména milovníci kávy, co mají v oblibě masáže nohou. Díky čistě přírodnímu bio kávovému oleji má masáž anticelulitidní účinky a pomáhá tak zmírnit její viditelnost. Samotná technika masáže napomáhá nejen uvolnění svalů, ale také odbourávání nadbytečných tuků a zadržené vody. Tyto účinky mohou být podpořeny přidáním éterických olejů, jako je skořice, která pokožku prohřívá, nebo grep, který pomáhá se zavodněnými končetinami.

Energizující masáž ocení zejména ženy, a to ať už celé dny stojí na nohou nebo mají sedavé zaměstnání. Díky poctivé masáži plosek nohou se aktivuje skrze reflexní body celé tělo a pomáhá mu vrátit se do harmonického stavu, právě proto je poctivá masáž nohou kávovým olejem vhodná v podstatě pro kohokoliv, kdo má rád vůni kávy a uvolňující masáže.

Jste lechtiví? Nemusíte se bát, že by vás masáž lechtala, zpočátku masáže jsou plosky nohou citlivé na dotek, ale správnou technikou si nohy rychle zvyknout a přestanou být lechtivé.


V čem spočívá energizující kávová masáž nohou?

Masáží nohou kávovým olejem se aktivuje lymfatický systém, který úzce souvisí s našimi emocemi. Rozprouděním lymfy se urychlí vylučování škodlivých látek z organismu a tak i nepříjemných emocí, jako je například zlost a naštvání. Tento efekt má za následek zlepšení nálady a snadnější zvládání stresových situací. Jemnými, ale i hlubšími hmaty na celých nohou a chodidlech se rozežene krev do celého těla, tím se tělo probudí, začne se vracet do harmonického stavu a psychika se uklidní. Na chodidlech se nachází akupresurní body spojené se všemi částmi těla, díky tomu se jemně aktivují všechny orgány v těle. Vedle akupresurních bodů se na chodidlech odráží i jednotlivé čakry, které se správou technikou dají harmonizovat, a masáž tak nabírá energo-spirituálních rozměrů.Čistě přírodní bio kávový olej pak skvěle doplňuje techniku masáže a pomáhá tělu a mysli probudit se do plné bdělosti. Mimo to je také silně antioxidační a vstřebáváním se do těla ho chrání před neblahými dopady stresových zátěží. Na pokožku je velmi jemný, detoxikuje ji a zpomaluje její stárnutím. Možná někoho bude zajímat, že také oplývá účinky proti akné. Co ale bude zajímat zejména ženy, je jeho schopnost mírnit výskyt celulitidy a podkožního tuku. Ne že by byl to zázrak století a vy jste po masáži odešla bez jediného dolíčku (ikdyž samozřejmě to bychom si přály všechny), ale daným partiím tak vyšlete jasné signály, že o celulitidu zkrátka nestojíte. Účinky bio kávového oleje lze podpoři přidáním éterických olejů dle přání klienta.


Jak probíhá energizující kávová masáž?

Nejprve vás seznámím s prostorem, poté se usadíme, dáme si čaj či vodu a probereme, s čím přicházíte. Pro maximální účinek a vaši bezpečnost se vás stručně vyptám na zdravotní stav a poté se domluvíme na masážní směsi, kterou pak namíchám dle vašich představ. Vy se už jen můžete za poslechu meditativní hudby nechat královsky hýčkat.


Po masáži:

Díky zaktivnění lymfy se tělo začne odvodňovat, proto nezapomeňte pít více vody než obvykle. Mimojiné se můžete cítit lehčí, uvolněnější, odpočatí, plní energie a pozitivní nálady. Jako vedlejší účinky může masáž způsobit například dodání odvahy, jasnou mysl a silnější sebedůvěru.


*Energizující masáž nohou je možné doplnit skořicovým termo zábalem nohou, který pomůže pokožku zjemnit a podpořit zeštíhlující a anticelulitidní účinek kávového oleje. Termo skořicový zábal je také vhodný k uvolnění zatuhlých svalů. Zatímco skořicový termo krém bude působit, nechte se dorozmazlit jemnou olejovou masáží obličeje či rukou.


Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte mě kontaktovat. :)

Budu se těšit na naše setkání,

Karolína37 zobrazení

KATEGORIE

HLAVNĚ LÁSKU

Karolína Kinclová

IČ: 06312527

e-mail: hlavnelasku@gmail.com

telefon: 773 799 367

  • Facebook - hlavně lásku
  • Instagram - hlavně lásku

Copyright © 2019 HLAVNĚ LÁSKU | Všechna práva vyhrazena