Recenze

Jedna z nejlepších masáží, na které jsem kdy byla! Masérka Kája má perfektní cit pro individuální potřeby člověka a rozhodně její masáž stojí za to, ať už si navolíte jakoukoliv kombinaci! 😍 Kájo moc děkuji a určitě jsem u Tebe nebyla naposledy a všem v okolí Tě doporučuji. ❤️

Kristýna Š.

Skvělý relax, parádní masáž, konečně ta správná masérka ☺️❤️

Terezka J.

Masáž od Káji jsem si hrozně užila. Příjemné prostředí, výběr eterických olejů na míru, krásně jsme si nejdřív popovídali a při masáži jsem se mohla zrelaxovat a už jen odpočívat. Odcházela jsem s úžasným pocitem, pohlazená na těle i na duši :) Moc děkuji

Lucka H. || Hanylou - Šiju, tedy jsem.

Člověk málokdy narazí na někoho, kdo dělá práci pečlivě a srdcem - taková je přesně i Kája, která vám poskytne takovou masáž, že vás vystřelí z kalhot. 😍 Proto jestli si chceš  dopřát a Prahu máš blízko, určitě ke Káje zaskoč, spokojenost zaručena. ❤️

Terezka B.

Dneska jsem si dala svoji masážní premiéru u @hlavnelasku. A bylo to boží! Jediný, co je na tom blbé, že je to nejspíš návykové a budu muset jít zas. 🤗😍 Tak jestli si někdo taky potřebujete odpočinout, vřele doporučuji. 🖤

Martina D. || Printintin.cz

"Naprosto nejlepší masáž v životě. A to jsem celkem náročná. Éteráčky namíchané na míru mému vnitřnímu já, že jsem to ani nevěděla :D. Potřebovala jsem vypnout, koncentrovat myšlenky, nakopnout na správná rozhodnutí a hlavně zklidnit a pomoci s naprosto zatuhlou krční páteří a kostrčí. Povedlo se a já příští měsíc musím zase !!! <3"

Kateřina L. || @bezegak

“Masáž od Káji není jen masáž. Dopodrobna se mnou rozebrala, proč mě bolí záda, kde a v čem je problém, vysvětlila mi, jaký mám mít správný postoj a tak dále :). Což řadím rozhodně nejen k tomu, že člověk jde na masáž, aby si ulevil od bolesti a uvolnil se, ale také aby předešel či vyřešil své chronické problémy. No a samotná masáž byla úžasná. Kája je neskutečně pečlivá a strašně vnímavá a nenapadá mě moc důležitějších věcí, jaký by člověk, který se rozhodne takto lidem pomáhat, měl být :). Druhý den po masáži cítím svaly, o kterých jsem nevěděla že vůbec mám, ale zároveň cítím velkou úlevu a nemůžu se dočkat, až si na lůžko pod Kájiny šikovné ruce lehnu zas :)!! Za mě nejvyšší doporučení, protože Kája když něco dělá, tak s láskou :). Hlavně.”

Mája Ráblová || Magifešn.cz

“Masáž byla skvělá!! Všem doporučuju. Nejdřív jsem si intuitivně vybrala olejíčky a pak si užila úžasnej hodinovej relax. Tam, kde byly bloky, tak to chvílema bolelo, ale ten uvolňující pocit po masáži byl k nezaplacení. Jedinou nevýhodu to má, že na masáži vzniká závislost, takže příště půjdu zas. :)”

Ivana B. || Avanela.cz

“Kája je výborná! Dala mě už tolikrát dohromady, naposledy v těchto nových pěkných prostorách. Šla jsem poprvé v životě na masáž ráno a bylo to super. Vybraly jsme nakopávací a energetizující olejíčky a já prožila pátek v práci, ani nevím jak :-) :-). Příští týden jsem příjdu zase! <3 A Kája masíruje i mého drahého muže Oldu, který je sám masér a jen tak někým na sebe nenechá sáhnout :-). Držíme Ti palce!”

Lenka H.

“Ze je Kaja bozi, to vime vsichni. A ze dela nejlepsi masaze, to se svet brzy dozvi. Takze pokud chcete na chvili uprchnout pred rozpalenymi chodniky, zastavte se u ni. Nejdriv zjisti, co byste si prali a pak uz se necha vest svoji intuici dokud nechrochtate blahem :)”

Zuzka Š.

“Masáž byla úžasná . Moc jsem si odpočinula, odcházela jsem jak znovuzrozená. Také se mi líbilo, že jsem si mohla intuitivně vybrat olejíčky. Určitě si to zas někdy zopakuji.”

Pavla K.

“Masáž byla úžasná!! Měla jsem kombinovanou, přišla tam se ztuhlými zády a odešla jako nový člověk. Kája je strašně šikovná a dělá, co ji baví, což je to nejhlavnější - určitě všem doporučuju! Masíruje v příjemných protorách, s relaxační hudbou a intuitivně si ještě navíc vyberete esence, co se přimíchají do masážního oleje. Co víc si přát?”

Kristýna K.

“Naprosto perfektní masáž! Cítila jsem se, jako v nebi a odcházela jako znovuzrozená. Každý si vybere typ masáže, který mu vyhovuje. Kája zkrátka ví, co člověk potřebuje. Krásné prostředí a příjemný chládek byli v tomto počasí k nezaplacení. Těším se na další návštěvu.”

Bára P.

HLAVNĚ LÁSKU

Karolína Kinclová

IČ: 06312527

e-mail: hlavnelasku@gmail.com

telefon: 773 799 367

  • Facebook - hlavně lásku
  • Instagram - hlavně lásku

Copyright © 2019 HLAVNĚ LÁSKU | Všechna práva vyhrazena