Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

Reprodukce | Mandala HOJNOST

♡ Reprodukce autorského obrazu mandaly ve fialových a zelených tónech s metalickými detaily jsem malovala v napojení na téma hojnosti a osobního růstu. Každá reprodukce je signována a ručně domalována metalickými barvami, které dodávájí mandale Hojnosti ještě větší sílu a hloubku. Reprodukce mandaly je k dostání na plátně vypnutém na dřevěném rámu (obraz můžete rovnou pověsit), nebo čistě na malířském plátně (je potřeba jej následně zarámovat).

Varianta
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
1 567 Kč 888 Kč od 888 Kč

♡ Reprodukce autorského obrazu mandaly ve fialových a zelených tónech s metalickými detaily jsem malovala anilinkovými barvami v napojení na téma hojnosti a osobního růstu – nebát se zapustit kořeny, poctivě zalévat a nakonec sklidit kýžené plody.

Než začnu mandalu malovat, zavřu oči, napojím se na vybrané téma nebo osobu a nechávám k sobě přicházet barvy a tvary. Při tématu hojnosti se mi nejsilněji zobrazovala fialová barva spolu se zelenou. Psychologický význam barev při tvorbě moc neřeším a řídím se spíš svým pocitem. Mandala vždy funguje jako celek, nicméně působení jednotlivých barev se nedá popřít. Fialová barva, jakožto transformační a duchovní barva, se spojuje se sedmou čakrou a pomáhá nám napojit se na své vyšší, moudré já, které moc dobře ví, kam na křižovatkách života odbočit. Vede nás tak ke správným rozhodnutím – k těm, která si nejen potřebujeme zažít, ale hlavně nás posílí. Zelená se spojuje se čtvrtou srdeční čakrou, je to barva lásky, pochopení, přátelství, růstu a také přírody, přirozenosti.

Toto silné kombo spolu s metalickými barvami pomáhá transformovat staré a nefunkční zvyky na nové a perspektivní. Přitahuje do života a celé domácnosti bohatství nejen to vnější, ale hlavně vnitřní. Koneckonců to pravé bohatství nám nikdo ani nemůže vzít, neb je skryté v každém z nás.

Mandala Hojnosti v sobě nese element ženství (kulaté tvary, intuice) a element mužství (hranaté tvary, racio). V tomto spojení mandala dokáže harmonizovat jak prostor, tak vás samotné.

Mandala Hojnosti se samozřejmě neobejde bez metalických barev, proto každou reprodukci těmito barvami ručně domalovávám a signuji, aby tak reprodukce neztratila své kouzlo a hloubku, díky které si pak mandala hraje se světlem. Každá reprodukce je tak svým originálem.

Obě varianty reprodukce jsou tištěny na profesionálních strojích kvalitními barvami na plátno. Vybrat si můžete mezi:

  1. tisk na uměleckém papíru s vysokou gramáží, 40cm x 40cm
    • je potřeba reprodukci následně zarámovat
  2. tisk na fotoplátně napnutém na dřevěném rámu, gramáž 440g/m2, 40cm x 40cm
    • netřeba rámovat, lze rovnou pověsit na zeď

 

Na fotografiích vidíte pouze originál. Reprodukce se pak bude lišit vybranou variantou a především ruční dokončovací malbou metalickými barvami.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení