Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

Reprodukce | Mandala HOJNOST

♡ Reprodukce autorského obrazu mandaly ve fialových a zelených tónech s metalickými detaily jsem malovala v napojení na téma hojnosti a osobního růstu. Každá reprodukce je signována a ručně domalována metalickými barvami, které dodávájí mandale Hojnosti ještě větší sílu a hloubku. Reprodukce mandaly je k dostání na plátně vypnutém na dřevěném rámu (obraz můžete rovnou pověsit), nebo čistě na malířském plátně (je potřeba jej následně zarámovat).

Varianta
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
1 567 Kč 888 Kč od 888 Kč

♡ Reprodukce autorského obrazu mandaly ve fialových a zelených tónech s metalickými detaily jsem malovala anilinkovými barvami v napojení na téma hojnosti a osobního růstu – nebát se zapustit kořeny, poctivě zalévat a nakonec sklidit kýžené plody.

Než začnu mandalu malovat, zavřu oči, napojím se na vybrané téma nebo osobu a nechávám k sobě přicházet barvy a tvary. Při tématu hojnosti se mi nejsilněji zobrazovala fialová barva spolu se zelenou. Psychologický význam barev při tvorbě moc neřeším a řídím se spíš svým pocitem. Mandala vždy funguje jako celek, nicméně působení jednotlivých barev se nedá popřít. Fialová barva, jakožto transformační a duchovní barva, se spojuje se sedmou čakrou a pomáhá nám napojit se na své vyšší, moudré já, které moc dobře ví, kam na křižovatkách života odbočit. Vede nás tak ke správným rozhodnutím – k těm, která si nejen potřebujeme zažít, ale hlavně nás posílí. Zelená se spojuje se čtvrtou srdeční čakrou, je to barva lásky, pochopení, přátelství, růstu a také přírody, přirozenosti.

Toto silné kombo spolu s metalickými barvami pomáhá transformovat staré a nefunkční zvyky na nové a perspektivní. Přitahuje do života a celé domácnosti bohatství nejen to vnější, ale hlavně vnitřní. Koneckonců to pravé bohatství nám nikdo ani nemůže vzít, neb je skryté v každém z nás.

Mandala Hojnosti v sobě nese element ženství (kulaté tvary, intuice) a element mužství (hranaté tvary, racio). V tomto spojení mandala dokáže harmonizovat jak prostor, tak vás samotné.

Mandala Hojnosti se samozřejmě neobejde bez metalických barev, proto každou reprodukci těmito barvami ručně domalovávám a signuji, aby tak reprodukce neztratila své kouzlo a hloubku, díky které si pak mandala hraje se světlem. Každá reprodukce je tak svým originálem.

Obě varianty reprodukce jsou tištěny na profesionálních strojích kvalitními barvami na plátno. Vybrat si můžete mezi:

  1. tisk na uměleckém papíru s vysokou gramáží, 40cm x 40cm
    • je potřeba reprodukci následně zarámovat
  2. tisk na fotoplátně napnutém na dřevěném rámu, gramáž 440g/m2, 40cm x 40cm
    • netřeba rámovat, lze rovnou pověsit na zeď

 

Na fotografiích vidíte pouze originál. Reprodukce se pak bude lišit vybranou variantou a především ruční dokončovací malbou metalickými barvami.

Zpět do obchodu