Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

Reprodukce | Mandala ZDROJ SÍLY

♡ Autorský obraz Zdroj síly je reprodukcí hřejivé mandaly, kterou jsem začala malovat na konci zimy/začátku jara 2020. Tohle období si všichni pamatujeme a dlouho budeme. Začátek celosvětové pandemie otřesl asi každým, a cítila jsem proto potřebu namalovat do tohoto období obraz, který pomůže tuto dobu překonat. Reprodukce mandaly je k dostání na plátně vypnutém na dřevěném rámu (obraz můžete rovnou pověsit) nebo uměleckém papíru o vysoké gramáži (je nutné zarámovat).

Varianta
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
1 567 Kč 888 Kč od 888 Kč

♡ Autorský obraz je reprodukcí hřejivé mandaly, kterou jsem začala malovat na konci zimy/začátku jara 2020. Tohle období si všichni pamatujeme a dlouho budeme. Začátek celosvětové pandemie otřesl asi každým, a cítila jsem proto potřebu namalovat do tohoto období obraz, který pomůže tuto dobu překonat.

Jako u každé mandaly před samotným načrtnutím zavřu oči a chvilku si medituju. Většinou předem cítím potřebu malovat, téma, barvy a tvary pak přichází snadněji. U této mandalky to bylo o něco "jednodušší" v tom smyslu, že pandemická doba přinesla mráček asi nad každou duši včetně té mé. Cítila jsem tedy obrovskou potřebu poskytnout skrze obraz SÍLU, TEPLO a ponouknout meditujícího JÍT DO SEBE. Původně jsem v meditaci viděla hodně žluté a především červené, velmi to přípomínalo oheň a velkou potřebu tepla. Během malování, i jak se doba a informace měnily každý den, stejně tak se měnila původní intenzita ohně, červené jsem ubírala a tu nahradila barva fialová, která je barvou duchovní a transformační. Člověka obrací do sebe a pomáhá napojit se na své vyšší a moudré já. Žlutá barva zase poskytuje radost, umí vykouzlit úsměv na tváři a dodává sílu, neboť je to barva třetí čakra - solar plexu, kde dřímá životní energie každého z nás. Všimnout si můžete také malých ohnivých plamínků, vesmíru, hvězd i samotného slunce.

Doufám, že vás bude také tak nabíjet jako mě a prosvítí nejeden prostor. :)

 

 

Každou reprodukci mandaly Zdroj síly dodatečně signuji.

Obě varianty reprodukce jsou tištěny na profesionálních strojích kvalitními barvami. Vybrat si můžete mezi:

  1. tisk na uměleckém papíru s vysokou gramáží, 40cm x 40cm
    • je potřeba reprodukci následně zarámovat
  2. tisk na fotoplátně napnutém na dřevěném rámu, gramáž 440g/m2, 40cm x 40cm
    • netřeba rámovat, lze rovnou pověsit na zeď

 

Na fotografiích vidíte pouze originál. Reprodukce se pak bude lišit vybranou variantou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení