Dárkové poukazy na své masáže momentálně nenabízím.

Reprodukce | Mandala ZDROJ SÍLY

♡ Autorský obraz Zdroj síly je reprodukcí hřejivé mandaly, kterou jsem začala malovat na konci zimy/začátku jara 2020. Tohle období si všichni pamatujeme a dlouho budeme. Začátek celosvětové pandemie otřesl asi každým, a cítila jsem proto potřebu namalovat do tohoto období obraz, který pomůže tuto dobu překonat. Reprodukce mandaly je k dostání na plátně vypnutém na dřevěném rámu (obraz můžete rovnou pověsit) nebo uměleckém papíru o vysoké gramáži (je nutné zarámovat).

Varianta
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
1 567 Kč 888 Kč od 888 Kč

♡ Autorský obraz je reprodukcí hřejivé mandaly, kterou jsem začala malovat na konci zimy/začátku jara 2020. Tohle období si všichni pamatujeme a dlouho budeme. Začátek celosvětové pandemie otřesl asi každým, a cítila jsem proto potřebu namalovat do tohoto období obraz, který pomůže tuto dobu překonat.

Jako u každé mandaly před samotným načrtnutím zavřu oči a chvilku si medituju. Většinou předem cítím potřebu malovat, téma, barvy a tvary pak přichází snadněji. U této mandalky to bylo o něco "jednodušší" v tom smyslu, že pandemická doba přinesla mráček asi nad každou duši včetně té mé. Cítila jsem tedy obrovskou potřebu poskytnout skrze obraz SÍLU, TEPLO a ponouknout meditujícího JÍT DO SEBE. Původně jsem v meditaci viděla hodně žluté a především červené, velmi to přípomínalo oheň a velkou potřebu tepla. Během malování, i jak se doba a informace měnily každý den, stejně tak se měnila původní intenzita ohně, červené jsem ubírala a tu nahradila barva fialová, která je barvou duchovní a transformační. Člověka obrací do sebe a pomáhá napojit se na své vyšší a moudré já. Žlutá barva zase poskytuje radost, umí vykouzlit úsměv na tváři a dodává sílu, neboť je to barva třetí čakra - solar plexu, kde dřímá životní energie každého z nás. Všimnout si můžete také malých ohnivých plamínků, vesmíru, hvězd i samotného slunce.

Doufám, že vás bude také tak nabíjet jako mě a prosvítí nejeden prostor. :)

 

 

Každou reprodukci mandaly Zdroj síly dodatečně signuji.

Obě varianty reprodukce jsou tištěny na profesionálních strojích kvalitními barvami. Vybrat si můžete mezi:

  1. tisk na uměleckém papíru s vysokou gramáží, 40cm x 40cm
    • je potřeba reprodukci následně zarámovat
  2. tisk na fotoplátně napnutém na dřevěném rámu, gramáž 440g/m2, 40cm x 40cm
    • netřeba rámovat, lze rovnou pověsit na zeď

 

Na fotografiích vidíte pouze originál. Reprodukce se pak bude lišit vybranou variantou.

Zpět do obchodu